Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Csapkodó szomszéd. (Mi tévők...

Csapkodó szomszéd. (Mi tévők legyünk?)

Figyelt kérdés

Nem rég költöztünk egy új albérletbe és arról elfelejtettek szólni nekünk,hogy alattunk egy nem teljesen ép elméjű 88 éves asszony lakik egyedül. Mióta oda költöztünk nem telt el nap úgy,hogy egy nap minimum 5-6 alkalommal ne csapná be az ajtót egymás után 10x ,hogy ne remegjen bele a ház kb és minden alkalommal olyan hangosan,hogy minden alkalommal megáll bennem az ütő. Kérdezősködtünk és ezt bosszúból csinálja,amiért mellette és alatta dohányoznak. Most már annyira eldurvult a helyzet,hogy éjfélkor és hajnalban illetve reggel 6kor is rendszeressé váltak a csapkodások. Az ajtót nem nyitja ki,ha beszélni akarunk vele. A párom már lement hozza többször is, nem járt sikerrel. A közösképviselő hiába beszél vele, nem hagyja abba. Nem tudjuk mit tehetnénk, aludni szinte alig tudunk tőle. Kiabál is. Bárkinek bármi ötlet? Rendőröket nem szeretnénk feleslegesen kihívni.

A válaszokat előre is köszönöm.



2021. szept. 9. 17:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
És a közösképviselőnek ennyiben kimerül a jogosultsága, hogy csak felszólít?
2021. szept. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
96%
A helyi önkormányzatnál próbálkoznék. Minden önkormányzatnak van rendelete, amely a közösségi együttélés alapvető szabályairól szól.
2021. szept. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%
Jegyző vagy rendőr. Le fog róla szokni ha rendőrt lát.
2021. szept. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
68%
Én beleuntam az ilyenekbe, az állandó feljelentgetésekbe, és rájöttem hogy egy megoldás van, tanyára kell költözni, ahol kilómétereken belül nincs egy ember se :) Tudom nem mindenkinek való, illetve nem is mindenki teheti meg, de nekem bevált.
2021. szept. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
23%

#4:

Jó, maradj is ott.

2021. szept. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Irigyellek, nekünk is ez a tervünk :D
2021. szept. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
4#*
2021. szept. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
pedig muszáj a rendőr és majd le fog szokni ha látja hogy nem hagyjátok magatokat. és ez nem felesleges ok, még ha pont akkor nem is dühöng egy szomszédi felhívás már elég ahhoz hogy kicsit lenyugodjon vélhetőleg. ha ezt nem lépítieik meg akkor csak az marad hogy ti is ugyanezt csináljátok vele és észbe kap, persze akkor rátok fog förmedni hogy mit képzeltek magatokról csapkodó banda persze ekkor neki lehet vágni hogy ha nem tetszik maga is befejezheti és kussba fog maradni.
2021. szept. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy egy helyen lakunk?Nálunk is van egy bolond öregasszony, állandóan ordibál, dörömböl az alatta lakónak.A lépcsőházba is kiáll odribálni, beszélni nem lehet vele, mert ajtót nem nyit.Ő is mindig a dohányzás miatt ordibál, de fun fact: senki nem dohányzik.Ezeket ő hallucinálja, mert agydaganatos, meg ki tudja még milyen bajai vannak.Gyógyszereit is vagy szedi, vagy nem, vagy össze-vissza keveri, stb.Ő is őrjöng hajnalban, éjszaka,délelőtt, délután.

Megnyugtatásként írom, sz.rt se lehet ellene tenni.Mégis mit lehetne csinálni egy vén bolonddal?Ő lakása, azért meg nem visznek el senkit a rendőrök, mert bolond.Nem tudják hova vinni, kényszerrel nem vihetik el amúgy sem.

Ha mondjuk egy down-kóros lenne a szomszédod, aki egész nap ordibal, azt is tűrnöd kéne.Esetleg még el lehet költözni, semmit nem tehetsz.

2021. szept. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Mi Pecsen lakunk. ☺️ Illetve ugy tudom,hogy a mi szomszedunk nem bekepzeli a cigi fustot,hiszen tenylegesen cigiznek alatta es mellette is. Viszont sajnalom,hogy neked is szinte ugyanazt kell atelned,mint nekunk. 😬
2021. szept. 10. 05:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!