Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nagyon hangosan beszélget a...

Nagyon hangosan beszélget a szembe szomszér.Ez csendháborítás?

Figyelt kérdés

Most is fel keltem rá,olyan rohadt hangosak minden éjszaka.Semmi buli,csak beszélget egy nő meg egy pasi.De hajnalig...

Legszivesebben feljelenteném.



2021. szept. 14. 00:12
 1/8 A kérdező kommentje:
*szomszéd.Bocsi elírtam
2021. szept. 14. 00:13
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem csendhaborítás. De szóljál nekik, hogy kussoljanak ha zavar.
2021. szept. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Gondom az nem opció hogy egyszerűen megkéred őket hogy csendesebb legyenek. Lehet hogy nem is tudják hogy ennyire áthallatszik minden.
2021. szept. 14. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szóltam nekik,de másnap kezdődik előröl
2021. szept. 14. 07:25
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hajnalban, kb. 3.50 és 4.10 között becsengetsz és megköszönöd, hogy végig hallgathattad az érdekfeszítő társalgásukat.

Az a baj, hogyha rendőrt hívsz rájuk, simán elhallgatnak, ha meglátják őket, ez nem olyan, mint egy buli, és letagadják. A rendőr meg maximum szól nekik, ha egyáltalán kijön.

2021. szept. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%

Sajnos nem az. Zajszint mérővel szerintem nem éri el azt a számot, amitől az volna.

Innentől kezdve semmi eszközöd nincs. És még téged fognak összeférhetetlennek nevezni, ha sokat háborogsz.

Sajnos ilyen igazságtalan ez.

Tapasztalat.

2021. szept. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
A rendőrség majd téged fog megcseszni, hogy azért hívod ki őket, mert valakik hangosan beszélnek.
2021. szept. 16. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Benyomni neki a basszus hajnali 2-kor, utolsó az ilyen büdös p. akkor tanul meg csak társasházban élni és fogja be a pofáját és tanulja meg, hogy éjszaka kuss van.
2021. szept. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!