Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Én nemértem a lakótársaimat....

Én nemértem a lakótársaimat. Reggel fürdik az egyik plusz a másik hangos azthiszik sztem cdam ők laknak ott már nagyon idegesitőek mit tegyek? Pedig direkt utaltam arra is h reggel jott valaki mert olyan ajtócsapkodást hallottam😂

Figyelt kérdés
2021. szept. 24. 07:46
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Mi lenne veletek, életképtelen diákokkal a gyakori nélkül...?
2021. szept. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Nézd át a kérdéseidet, nyelvtani szempontból, mielőtt kiposztolod... :)

Egyébként mi lenne, ha

a) szemtől szemben közölnéd velük, hogy gyerekek nem csak ti laktok itt, és baromira idegesít, amit csináltok

b) egy-két napig korábban kelsz, mint ők, és fürdesz, valamint hangoskodsz.

2021. szept. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, mi bajod van azzal, ha valaki reggel fürdik, sokan éjjel megizzadnak és ezért érthetö, ha nem akarnak úgy menni akárhovaá.

Az ajtócsapkodás nem szép, de az sem kizárt, hogy csak te hallod erösebben, ha még félálomban vagy.

2021. szept. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Igen sok ember fürdik reggel, ebben semmi elitélendő sincs.

2. Az ajtócsapkodás igen relatív, van, aki érzékenyebb a hangokra. föleg alvás közben.

3. Ne utalgass, hanem beszélj velük, ez az egyetlen értelmes módszer

2021. szept. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%
Ez annyira nem zavaró, beszélj velük.
2021. szept. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Menj ki álmos fejjel és ordítsd le őket, abból értenek.
2021. szept. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Most elgondolkoztam, hogy az én lakótársam mit élhet át, mikor én vendéglátósként általában hajnal 3-kor érek haza, zörgök a kulccsal, kaját melegítek a mikróban, eszek, majd engedek egy kád vizet, megfürdök, miközben halk zenét hallgatok egy bluetooth-hangszóróról, elmosogatok, és aztán megyek aludni.

Ja, semmit, mert beszéltünk már erről, még azelőtt, hogy beköltöztem volna, mondta, hogy jó alvó, nem kel fel ilyenekre.

Szóval néma gyereknek anyja se érti, kérd, hogy legyen halkabban reggel. De most őszintén, ott lakik, miért ne fürödhetne le otthon akkor, amikor akar? Ha nem énekel üvöltve a zuhanyzóban, akkor hadd tisztálkodjon már, emberi szükséglet, vagy a szart is tartsák vissza, mert esetleg hangos lesz, ha meg valamelyik beteg lesz, járjanak ki az udvarra/utcára köhögni, mert talán felébredsz rá? Amúgy valahol megértem, amit írsz, mert engem pl. a lakótársam hajnal hattól hétig tartó ötperces szünetekkel beállított ébresztője borít ki, de ez van, nyilván azért lakunk együtt, mert egyedül nem tudnánk megélni, szóval választásom nincs, és amúgy full jó lakótárs, úgyhogy ezt a dolgot lenyelem, ő is lenyeli pl azt, hogy én hétvégén is dolgozom, mikor ő sokáig alhatna, és kávét darálok, mikor másnaposan fetrenghetne nyugiban szombat délben.

2021. okt. 1. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!