Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tényleg veszélyes hely lett a...

Tényleg veszélyes hely lett a Soproni Jereván lakótelep?

Figyelt kérdés
Jövő év elején tervezek Sopronba költözni és már voltam egy párszor a városban albérleteket nézni. 2 nem jereváni tulaj jelezte, nem érdemes a Jereván lakótelepre költözni, mert teli lett kelet-magyarországi vendégmunkásokkal és kétes alakokkal. Tényleg láttam pár hajléktalant és munkást kőműves-aktimellel, de mivel pesti vagyok nem tulajdonítottam nekik nagyobb jelentőséget, BP teli van ilyenekkel. Ti akik ott éltek, vagy ismertek olyat aki ott él, mi a véleményetek Jerevánról és környékéről?

2021. okt. 4. 14:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Nekem a haverom este bement oda, még reggel sem találták meg.

Elnyelte a jereván lakótelep.

2021. okt. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem veszélyesebb, mint Budapesten bárhol. Szívesen laknék jerevánon
2021. okt. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem ott laktam, de gyerekkoromban oda jártam egy ideig suliba. Tény, hogy soproni szinten nézve sok az aljanép, de a legtöbb budapesti lakótelephez képest sokkal biztonságosabb hely. Kb. mint Budpapesten a Gazdagrét.
2021. okt. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 meszike91 ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem olyan durva. Kicsit több a nem helyi, de ennyi. Nem fognak megkéselni egy szál cigiért.
2021. okt. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
4-es sajnos megkeseltek már egy eladót a turzay dohány boltban. Bele is halt a serulesben.
2021. okt. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

5:

A belvárosban a nonstopnál meg úgy 10 éve talán egy taxist ölt meg és rabolt ki egy szerencsejáték függő, majd ment vissza véresen félkarúzni. Ezek egyedi és ritka esetek. Tudod mi a veszélyes környék? Pl. egy családtagom egy angliai városban élt, ott volt egy park, ahol egsik évben 10-nél több embert késeltek meg éjszaka.

2021. okt. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

Mi az, hogy lett? Max régen volt az, manapság már ugyanolyan, mint bármelyik másik ltp Sopronban.

Az, hogy kicsit több a keleti, az nem számít, mert Sopronban mindenhol több már vagy 10 éve.


Meg legalább ott talán nem vékonyak a falak ahogy hallom ismerősöktől, mert régi vastag panelok, nem úgy, mint máshol pl. Aranyhegy ahol a rohadt társasházak olyanok, hogy ha nem alszik este mnidenki nem tudsz meglenni, mert hupog, remeg az egész...

2021. okt. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

Jereváni előnyei:


boltok (Tesco, Spar, Reál, Ecofamily, számtech, lottózó, kenyér boltok, éjjel nappali)

posta,

bank, bankautomaták, szemüveg bolt,

étterem, mobil bolt,

játszóterek

Orvosi rendelő, gyógyszertár

Bölcsődék óvodák iskolák.

Hatalmas közterületek

Ingyenes parkolás

Buszközlekedés (itt a végállomás, minden helyi busz erre jön)

És nem utolsó sorban: ha kinézel az ablakon nem látsz be a másik hálószobájában.

2021. okt. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23%
8 az lemaradt, hogy a lakossága 80%a sutyerák amióta megépült az egész szemétdomb...
2021. okt. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

8:

Mondjuk ami az iskolákat illeti, a Lackner mindig a város legsuttyóbb iskolája volt, már az én időmből is mesélhetném a sztorikat...

2021. okt. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!