Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ez a húsboltos story tényleg...

Ez a húsboltos story tényleg igaz, vagy egy kamu gyk-s szappanopera?

Figyelt kérdés
Csak érdeklődöm, hogy ti mit gondoltok arról a sok kérdésről, ami egy bizonyos húsboltról szól és a felette lakójáról. Hol van ez a húsbolt tudomásotok szerint? Valaki ismeri testközelből a személyeket? Tényleg ez megy ott vagy csak túlreagálhatják? Esetleg ez mind kamu és semmi ilyesmi nem létezhet itthon?

2021. okt. 11. 11:59
A kérdező szavazást indított:
Akkora kamu, mint a ház
Féligazság, túlreagálás megy vagy kisebb füllentések
Teljesen igaz
28 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%

Nem egyedi eset:



[link]


[link]

2021. okt. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Elég komoly.
2021. okt. 11. 12:09
 3/20 anonim ***** válasza:
99%

Tényleg igaz, Dunaújvárosban van ez a húsbolt, és a hírhedt Martin aki küzd velük.

Az viszont kamu hogy a húsboltos írogat a gyk-ra, azokat mind a Martin írja ki, és másik fiókból saját magával csatározik, mert figyelemre vágyik.

- Egy dunaújvárosi

2021. okt. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Valaki belinkelne egy ilyen kérdést, pls? Kíváncsi lettem. :)
2021. okt. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Áh értem hármas, így már világos.

Négyes, itt van egy (direkt nem azt küldöm amit a húsos írt, hanem amit a lakó): https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__lakohely-szomszedok_..

2021. okt. 11. 12:19
 6/20 anonim ***** válasza:
6%
Linket meg majd a postás hozza?
2021. okt. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 qkker1 ***** válasza:
85%
Martinnál az sem igaz, amit kérdez!
2021. okt. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Tehát ez a Martin egy kényszeres hazudozó?

Mondjuk most elolvastam a blogot, amit az első küldött, szentséges jó ég.. Még egy lőtér is van a közelben a blog szerint. Google Mapson megnéztem a helyet, hát... Vasútállomás, meg "speciális" gyerekek óvodája. Nem laknék ilyen helyen. Tisztelet annak, aki ezt bírja.

2021. okt. 11. 12:29
 9/20 anonim ***** válasza:
97%
Igaz, csak sosem ertik meg h a husbolt volt ott elobb, igy lakás vásárlásnál/berlesnel jobban körbe kellett volna nezni, es gondolkozni azon h vajon miert ilyen olcsó az ára, mert ezeket amik ilyen szar helyen vannak mindig olcsón adjak, mert senkinek sem kell. Nyilvan lehetne halkabban is árut pakolni, de olyan halkan ugysem lehet hogy ne keljenek fel ra a lakok.
2021. okt. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
98%
Elolvastam a linkelt kérdést. Mi olyan hihetetlen benne? Én anno kisbolt fölött laktam, kisebb mértékben ugyan, de ugyanez ment (hajnali óbégatás, dörömbölés, stb.) mi ezen a hihetetlen? A boltokba nem lebeg be magától az áru.
2021. okt. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!