Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szoktak szólni a szomszédok,...

Szoktak szólni a szomszédok, hogy reggel vagy este ne menjen a mosógép, mert hangos?

Figyelt kérdés

#házimunka #Nemérekrá
2021. okt. 13. 07:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
Nem, pedig van, hogy melóból este 10re érek haza, és muszáj mosnom.
2021. okt. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%
Nem szoktak, de nem érdekelne, ha szólnának. Minden albérletemben túlzott tapintattal, figyelemmel voltam mindig a szomszédaim felé, de a mostaniban egy idegtépő, dübörgő banda a falszomszédom, és rájöttem, hogy legkevésbé se érdemlik meg, hogy tekintettel legyek rájuk. Szóval akkor mosok, amikor akarok. Mondjuk "extrém" időpontokban nem szoktam, meg eleve ilyen super silent a gép, úgyhogy ha mondjuk reggel 7-8 között elindítom, jó félóráig kb alig van hangja. Olyan a menetrendem, hogy nem kell este mosnom, meg tudom oldani hol reggel, hol délután. De ha csak este lenne rá lehetőség, nyilván akkor mosnék, a szükség nagy úr.
2021. okt. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%

Nekem volt olyan fiatal pár szomszédom, akik este mostak. 11 körül. Az egész ház elcsendesedett, hát akkor azért lehetett hallani rendesen.

Szóltam nekik, hogy máshova kellene időzíteni. Lehet este, 8-9 még abszolút belefér, de 10-re legyen vége.

A fiatal csaj teljesen ledöbbent, hogy ő kertes házból jött, ebbe bele se gondolt, ne haragudjak, többet nem lesz ilyen. Azóta tényleg nincs.

2021. okt. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%

Napközben szoktam,de engem az sem zavar,ha a szomszéd éjjel mos.

Nem hallottam még annyira zavaróan hangos mosógépet,hogy ez gond lett volna.

Az is lehet, hogy szerencsém volt eddig vagy nekem van magasan az ingerküszöb.

Mondjuk a házimozi full hangerőn, mélynyomóval éjfél körül a fal másik oldalán már zavar.

Egyszer szóltam nekik,de akkor olyan hangos volt,hogy felismertem Bruce Willis magyar hangját..

2021. okt. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%

Nyugodtan szólhatnának, mert semmire nincsenek ők sem tekintettel - és itt a kör be is zárult! Egyoldalú jótékonykodás a szomszédok irányába soha sem "bolt"! Van, aki ÉJJEL mos! Van, ahol a kutya minden különösebb ok nélkül, folyamatosan ugat, - mint ha ráléptek volna a fejére! Éjjel is! Amikor az ellenségeskedést maximálisan nélkülöző hangnemben megemlíted ezt a szomszédodnak, akkor kategorikusan hazudik, - már hogy az ő iciri-piciri ugyuri-bugyrija olyan néma naphosszat, mint egy eldobott kő - és amikor már végképp nem tudja fedezni a dolgot, akkor meg jön a "kutya epilepsziával"...

Ezekben a helyzetekben, ilyen szomszédok mellett nincs miről beszélni, - ha felmerül az empatikus megközelítése a szomszédi viszonynak!

2021. okt. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
45%

Nekem fura lenne, miért nem mos napközben? (Nyilván tudom hogy sokan nincsenek otthon akkor, köztük én sem, de a legtöbb gépen már van időzítő.)

De ha nem este 11-ig tart akkor nem szólnék. Csak magamban furcsállnám.

2021. okt. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%
7 évig laktam albérletben panelban, gyakran 12 órát dolgoztam, 8-20-ig, így volt, hogy este 9 után kellett bekapcsolnom a mosógépet. Soha senki sem szólt, legalábbis nekem.
2021. okt. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
61%

Az én szomszédaim 0-24-ben dübörögnek körülöttem, szóval pont leszarom.


sokszor mosok este, egyszerűen akkor van időm, meg van amikor hazaérve például túrázás után azonnal bedobok egy mosást. Vagy másik opció, hogy reggelre időzítem 7 körüli végzéssel.


Maga a mosás nem hangos, a centrifuga hallatszik, de az sem vészesen.

2021. okt. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
34%
Nem, pedig mi hajnalban is szoktunk mosni. Nem hallanak belőle semmit állítólag, valószínűleg mert földszinti lakók vagyunk.
2021. okt. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
66%
Viszonylag régi mosógépem van, talán 6-7 éves, lassacskán cserés lesz. De már az is programozható, hogy mikor induljon a mosás. Ha vasalsz, akkor mindegy a ruhának, ha pár órát a dobban marad, ha szárítógéped van, akkor is. Emberi időben lefut a program, hazaérsz, kiszeded.
2021. okt. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!