Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Heves megye – Erdőtelek,...

Heves megye – Erdőtelek, Tenk, Átány, Kömlő. Mennyire jó vagy rossz helyek?

Figyelt kérdés
Tesómék (szűkös anyagi keret miatt) ezeket a településeket nézték ki, mert szerintük ár/érték arányban jó helyek (közel van Eger, Füzesabony, Mezőkövesd, Gyöngyös, Tisza-tó, de Pest sincs olyan messze). Én azt hallottam, hogy Dél-Heves "elesett", főleg a Tarna-mente, viszont szerintük ez csak mese. Én nem költöznék arra a részre a helyükben, de ők hajthatatlanok. Mi a véleményetek?

2021. okt. 21. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
El esett főleg Kömlő
2021. okt. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Erdőtelek egyes részei még csak- csak , Tenk viszonylag jó helynek számít C típusok es betörések viszonylatban. Kömlő , Átány teljesen felejtős , oda ép eszű ember nem költözik , aki tud menekül , pusztulat
2021. okt. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
100%
Egyszer-kétszer jártam arra, még az előző cégemnél, ahol sofőr voltam. Verőfényes nyári nap volt, de Kömlőn és Átányban még az ég is beborult...
2021. okt. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha már Heves megye, akkor Hevesvezekény. Összefogással nem engedték be a cigányokat.

Ma még élhető,...hogy holnap mi lesz, azt nem tudni.

2021. okt. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ.
2021. okt. 21. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!