Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nyugis vidék, vagy inkább...

Nyugis vidék, vagy inkább nyüzsgős nagyváros?

Figyelt kérdés

2021. okt. 24. 09:40
A kérdező szavazást indított:
Nagyváros, szeretem ha pörög az élet
Inkább vidék, szeretem a csendesebb helyeket
40 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt mind a 2ben részem, de a 2 közötti, csendesebb kisváros lett a nyerő. :)
2021. okt. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vidéki nyüzsgős!!!
2021. okt. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Már megint kezdi...
2021. okt. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyugis külváros,belvároshoz közel.
2021. okt. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Tudjuk, hogy a büdös nagyváros a rossz, a tiszta levegőjű vidék meg a jó. Nem kell több kérdést kiírni.

Egyébként, ahogy korábban is mondtam, nagyváros kertvárosi része, esetleg agglomeráció nagyobb városa. És meg is érkeztünk, hogy két végletben gondolkozni hülyeség még mindig

2021. okt. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Pénteken pont azon gondolkodtam, mennyire undorító Budapest belvárosa. A kosz, piszok, zsufoltság, zaj minden méteren kutyaszar fos, hányás vizeletszag, szennyezet levegő. Egyszerűen undorító az egész. Nézem a házakat és azon gondolkodom, ki a franc akarna ilyen gusztustalan helyen lakni ? Az ablak allatt 4-6 sávon okádják a zajt és a füstöt az autok. Torz fejű emberek, akikről messziről látszik, hogy belvárosiak. Katasztrófa. Az egész 6,7,8 kerületet lekéne dozerolni úgy ahogy van.
2021. okt. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Csendes kis város legjobb vagy akár egy falu
2021. okt. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nagyvárosban szeretek élni. Ezt szoktam meg, nekem így jó.
2021. okt. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Senior Séf ***** válasza:
Életkor és vérmérséklet kérdése. Valamikor imádtam a nyüzsit, de 40 évesen már úgy érzetem, városban csak LAKNI lehet, ÉLNI nem.
2021. okt. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nos, nekem van tapasztalatom mindenhonnan: nagyváros, kis kertváros, falu. Budapesten járok iskolába, szüleim munkahelye is ott van, szóval aránylag sokat vagyok a belvárosban. Utálom. Akárhányszor kimegyek az utcára, köhögnöm kell a szmogtól. Hatossal kell egyetértenem, tényleg vizelet mindenhol, az emberek magukba fordulva, senki nem köszön senkinek, dugó dugó hátán, idióta autósok mindenhol...hányinger. Lakni kisvárosban lakom(bár sajnos Budapestre fogok költözni nagyjából 5 évre)és azért sokkal jobb, mint a város, tiszta a levegő, szép a táj. De a hangulat itt is tiszta belváros. A közvetlen szomszédokból sem tudom mindet megnevezni, nemhogy még az utcában, vagy a városban lakókat. Ezzel ellentétben a kis faluban, ahol a nyaralónk van, és a Nagyszüleim élnek, majdnem hogy mindenkit ismerek. Imádok a kertben munkálkodni a gyümölcsökkel, zöldségekkel, ilyesmivel. Imádom, hogy minden félelem nélkül elbiciklizem a közértig, és bevásárolok, míg otthon, kisvárosban nem szívesen megyek a három utcával lejjebb lévő Sparba se megyek szívesen egyedül(elég antiszociláis, szorongó fajta vagyok). Szóval én falusi vagyok. Amint lehet, költözök is majd ide, ebbe a faluba, ahol a Nagyszüleim is élnek.
2021. okt. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!