Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen Pécsen élni Északkelet-...

Milyen Pécsen élni Északkelet- Magyarorszához képest?

Figyelt kérdés

Mondjuk Miskolchoz képest. Pályakezdőként diplomával, szakképzéssel, saját autóval milyenek a lehetőségek munka terén? Milyen az emberek mentalitása? Már így a goromba, sokszor ellenszenves, megkeseredett keleti mentalitáshoz képest? (tapasztalat) Összességében milyen az élet, a szórakozási, lakhatási és munkalehetőségek, a közbiztonság stb?

Kimondottan azért érdeke Pécs, és nem más dunántúli nagyvárosok, mert Pécsről kevesebbet hallottam és olvastam, azok is több évvel ezelőtti vélemények.



2021. okt. 27. 00:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan olyan itt is, mint Miskolcon, vagy Borsodban úgy általában, de én ezt tapasztaltam az ország minden részén, nagyon kis különbségek vannak csak, de azt viszont mindenki szereti gondolni, hogy északkeleten milyen rossz, meg buta, megkeseredett emberek élnek, de mindenhol ugyan olyanok az emberek.
2021. okt. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Pécsről jöttem Nyíregyre, ott is ugyanez van, munka nem sok, gyártás szinte nulla, mindenki a szolgáltatóiparból és az egyetemistákból akar megélni.
2021. okt. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel. Én is többször hallottam már, hogy pl a nyugati megyékben mennyivel másabbak az emberek mint a keleti országrészben, de én semmi ilyet nem vettem észre. Mivel ugyanaz az ország, ugyanolyanok a munkahelyek, fizetések , az emberek mentalitása, akkor ugyan mitől lenne jobb? Északkeleten is olyanok mint Pécsen.
2021. okt. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!