Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szomszéd nő, többszöri felszól...

Szomszéd nő, többszöri felszólítás ellenére is az erkélyünkre söpri a retkét, rázza ki a szőnyegét. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Kértem szépen, rászóltam csúnyán nem használ az idiótának semmi. Ha hallja, hogy a teraszon teregetek vagy felsöprök/felmosok rá egy percre rázza ki a retkes szőnyegeit vagy a porszivója porzsákját. Szóval ez szándékos. Mit tehetnék ez ellen? Marhára idegesít, hogy szétbassza a munkámat.

2021. nov. 1. 20:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
11%
Hol?
2021. nov. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Menj oda hozzá és mond meg frankón hogy bekaphatja és ez így nem meg tovább.

Ha tovább csinálja basszál ki vele valahogy.

2021. nov. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2. Na de hogy? 😅 Egy ideig mindig abbahagyja, max egy hétig miután rászólok utána ugyanúgy folytatja. Azt már megcsináltam, hogy összesöpörtem/feltöröltem a retkét és felvittem neki az ajtaja elé.
2021. nov. 1. 20:31
 4/17 anonim ***** válasza:
98%

Ha nem érti nem tudsz mit tenni az a baj.Bonyolult lenne mert ezért feljelenteni nem tudod.Építs a terasz nak egy tetőt és oldalakat és úgy nem tud a szomszéd ganéja ott landolni.Frászt is kapna XD

Képzeld el a képét mikor rájön hogy nem tudja a munkád tönkrebszni🤪

Ha van rá pénzed oldd meg így.Télen melegebb lesz a lakás is így mert sok hideget felfogna ez a kis hozza építés

2021. nov. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Jegyzőtől birtokvédelmet kérj. Ő eltiltja ettől a magatartástól. Ha tovább csinálja megbírságolja. Aztán megint, aztán megint. Tanút jó, ha szerzel a beadványhoz. A jegyző foglalkozni fog vele, nem tehet mást, szerintem használni is fog.
2021. nov. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
4-es ez egy nagyon jó ötlet, köszönöm 😊 Amint lesz rá pénzem, biztosan megcsináltatom 😊 Fuu biztos mérges lenne 😂 De tuti kitalálna mást amivel bosszanthat😅
2021. nov. 1. 20:40
 7/17 A kérdező kommentje:
5-ös köszönöm! Ez eszembe se jutott! Ezer hála!
2021. nov. 1. 20:41
 8/17 anonim ***** válasza:
:-)
2021. nov. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%
Kiraknék két nagyerejű ventilátort az erkélyre aztán visszamenne rá az egész retek
2021. nov. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én az akciója után felsöpört kulát felvinném hozzá és amikor ajtót nyit pofán teríteném vele úgy, hogy a lakásába is jusson bőven! Ha nem nyit ajtót, akkor meg a lakásának előterében teríteném nagy gonddal!
2021. nov. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!