Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kinél megy már a fűtés otthon...

Kinél megy már a fűtés otthon a lakásban?És mennyire fűtenek?

Figyelt kérdés
Nálunk nincs túl meleg,éppen hogy langyos a radiátor,de egy pólóban azért kibírom.Igaz meg vagyok fázva,de a munkahelyen fáztam meg.

2021. nov. 4. 14:31
A kérdező szavazást indított:
Nálunk megy a fütés a lakásban
Nálunk nincs fütés a lakásban
Van fütés,de nincs meleg a lakásban
Nincs fütés,de nincs hideg sem a lakásban
58 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
9. emeleten lakom, nálam nagyon meleg van, a földszinten lakóknak hidegebb. Most kezdtünk bele a fűtéskorszerűsítésbe, hamarosan elkezdenek szerelni, ha meglesz, én le fogom tekerni, aki fázik, az meg feltekerheti, lehetett kérni nagyobb teljesítményű radiátort is.
2021. nov. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
wut. Már vagy egy hónapja fűtünk.
2021. nov. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Lassan két hónapja megy.

Annyira fűtünk, amennyire állítjuk a termosztátot. (Nappal 20 fok, éjjel 18-19)

2021. nov. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Jól le vagy maradva, de a te dolgod. Én is minél később akartam bekapcsolni a fűtést, de rájöttem hogy majd megfagyok a lakásban. 14-16 fok volt fűtés nélkül, és jól be kellett öltözni mindig. Ennyit azért nem ér az a kis spórolás.
2021. nov. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a fürdőszobában 28°C van, a többi helyiségben éjjel-nappal 25°C, nekem ez alváshoz sok, ablakot kell nyitni, mielőtt aludni megyek, hogy hűvösebb legyen egy kicsit. 1. válaszoló voltam, nem értem a lepontozást.
2021. nov. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy egy hónapja kapcsoltuk be a fűtést, de már nem is tudom mikor pontosan. Szerencsére nem távfűtéses lakásban lakunk, ahol a szolgáltató vagy a ház kapcsopja be, nem mi amikor akarjuk.
2021. nov. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
nálunk szeptember közepe óta be-be kapcsol, de úgy komolyan talán egy két hete kezdett fűteni a rendszer. a szobák radiátorai olyan közepesen vannak megnyitva, a fürdőé teljesen, ablakunk van, nem szellőzőrendszerünk, és a penész miatt sokat van nyitva. a konyhát fűtjük, a nappalit kevésbé, ha ott vagyunk felcsavarjuk, amúgy már lemondtunk róla hogy valóban átfűtsük. asszem jó idő van nálunk, a többiek mind pólóban-melegítőben kószálnak, nekem kötött pulcsim és szőrös lábmelegítőm van, de én fázós vagyok :D (régi építésű ház, hatalmas belmagassággal, ráadásul földszint, alulról se jön hő)
2021. nov. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nálunk a szolgáltató kapcsolja ki be.Nincs most hőmérő a szobában,de olyan 17-18 fok lehet.
2021. nov. 4. 17:04
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Négyesen megy a konvektor, a szobában nagyon meleg van, de sajnos a a lakás másik végében, vagyis a fürdőszobában, konyha végében 15C körül van sajnos. Nagyon félek, hogy elkezd penészedni, pedig most újítottuk fel a lakást. Kell valami hősugárzó.

Ez egy garzonlakás, egy régi bérházban...


F

2021. nov. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%
Szeptember ota futok. 26-28 fokra.
2021. nov. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!