Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi volt az a pont (és időpont)...

Mi volt az a pont (és időpont), amikor pofátlanul zenélő szomszédra rendőrt hívtatok?

Figyelt kérdés
Esetleg valamilyen egyéb bevált idomítási módszer a szép szón kívül?

2021. nov. 13. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Hát ha társasház, és kint vannak a folyosón a mérők, akkor csak le kell nyomni a megszakítót, és mindjárt vége lesz a zenének.
2021. nov. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Éjjel 1/2, csütörtök, falszomszéd …85 kgos tömörfa ágyam remegett ill a konyhában 2 fallal arrébb felszerelt konyhaszekrényben csörömpöltek az edények, remegett a csillár


4 másik szomszéd hívott rendőrt, csak azért jöttek ki, a 3 emelettel fentebbi is arról panaszkodott, hogy leesett a búra a csillárról.


A rendőrök úgy jutottak be, hogy földszinten lakunk és nyitva volt az ablaka is, a csengőt meg se hallották.


Utána kuss volt, mert éjszakára bevitték, mivel kötekedett. Sajnos reggel 7-re már itthon volt és kezdte elölről… 8-ra újra bevitték

2021. nov. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Idomítási módszerként a viszontzajongás nálam jól működött. Ki kell figyelni mikor szokott pihenni vagy aludni menni, na olyankor kell időről időre jó nagy zajt csapni, hogy garantáltan felébredjen, többször is megismételve a mutatványt.

Persze nem árt okosan intézni hogy ne haragítsd magadra az egész házat, szóval érdemes vagy ésszel és célzottan zajongani, vagy a normális szomszédokat beavatni előre, hogy csak átmeneti a kellemetlenség és a jó cél érdekében történik :)

2021. nov. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hajnali három, még mindig eszeveszett volt a buli a szembeszomszéd kertes házban. Mivel dögmeleg nyári éjjel volt, csukott ablaknál aludtunk miattuk, de még így is dübörögtek az ablakok. Ott voltunk egy, akkoriban rossz alvási életszakaszban lévő kisbabával, aki ordított a zaj miatt. Nagyszerű volt. A férjem átment szólni, de olyan részegek voltak, hogy nem lehetett velük szót érteni. A rendőrség viszont talált egy józanabb delikvenst, aki lefújta a bulit.
2021. nov. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer se.


Egyszer történt, hogy át mentem mert szó szerint remegett még a csillár is.


Be csengettek, semmi, be kopogtat, semmi. Két erőteljes ütés az ajtóra, aztán kinyílt. 50 kilós zabi gyerek állt meg előttem, vigyorogva, majd meg kérdezve: - Gond van?


Módom neki tesó nagy gond van. Ha nem kapcsolódó ki a zenét, sajna miattad megyek a sittre vissza.

( Nem voltam, de ezt ő nem tudta )


Azóta csend és hulla szag.

2021. nov. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az 5. Epic!!!!

Nalam az a pont, akkor történt meg, amikor a haloszobamban, a fal mellett üvöltött a Coco Jambo. Jöttek is a rendőrök. :) Aztan azt hallgattam, hogy azon orditoztak, hogy vajon ki hivta rájuk a rendőrséget. :D amúgy a lépcsőházból 3 család szólt nekik, mielőtt hívtam a rendőröket.

2021. nov. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor hajnali háromkor arra ébredek, hogy üvöltve röhög és intezíven kiabál egy részeg agyhalott.
2021. nov. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem volt ilyen. Minden szomszéd zenész család, de mi is azok vagyunk. Annyi, hogy meg van beszélve, hogy x óra után nem gyakorol senki. Egyébként meg lehet kamarázni.
2021. nov. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mintha földrengés lett volna mert nem volt olyan dolog a szobámban ami nem rezgett. De igazából nem csak ezért hívtunk rendőrt, hanem mert ajtónyitás híján az ablakon kissé kihajolva(mellettünk nekik erkély van) próbáltam szólni amikor láttam hogy ketten kb. már kidőltek az erkélyről annyira nem voltak maguknál. Ötödik emeleten lakunk, szóval nem akarom elképzelni mi lett volna ha valaki onnan kiesik...
2021. nov. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kösz a hozzászólásokat mindenkinek, pipa ment. ;) Nálunk koránt se ilyen durva a helyzet, mint ami néhányotokkal megesett, de ez is idegesítő már. Egy fuvolázó némber boldogítja mostanság az estéket, kifejezetten péntek, szombat és vasárnap esténként kezd hozzá. Jobb esetben negyed 9-től fél 10-ig, rosszabb esetben van pofája 9 körül elkezdeni. Az a poén, hogy naphosszat a négy fal közt ténferegnek, napközben is bármikor meg lehetne ejteni a kornyikálást, de ennek átgondolása már jócskán meghaladja a képességeit. Kizárólag este kezd hozzá mindhárom nap, szóval nem kicsit pofátlan. Asszem a fejében már nem sok kárt tennék, ha azon ütném ketté a hangszerét.
2021. nov. 14. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!