Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek el merjek indulni...

Szerintetek el merjek indulni ilyen későn egyedül? Ha igen mennyire öltözzek fel?

Figyelt kérdés
Esti suliba járok a szomszéd városba, de sajnos most senki sem tud elvinni autóval. Busszal még be tudok menni, de mire késő este végzek már egy sem jön visszafelé. Nem nagy távolság a két város, kb. 4 km, közte még kiépített járda/bicikliút is van, arra gondoltam hazasétálok, úgy kb 1 óra alatt hazaérek. Viszont nincs közvilágítás a két település között (meg hát a városban se szívesen mászkál az ember sötétéedés után), meg azért mégis csak egyedül, töksötétben a kihalt országúton mellett elég félelmetes lenne, viszont nem akarok semmiképp lemaradni a tananyaggal. Szerintetek érdemes elindulnom? Ha igen akkor mennyire öltözzek fel? Kell a télikabát? 20/L

2021. nov. 17. 17:04
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Nee! Inkább az oran tanultakat kerd el az osztalytarsadtol.
2021. nov. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Egyedul ejszaka a sotetben télen a hidegbe egy ora alatt is komolyan lebetegedhetsz de a leginkabb eros érv hogy egy 20 éves lány ne sétálgasson kietlen területeken egyedul plane kozut mellett meg akkor is ha van kiepitett jarda. Kozvilagitas, emberek ohne. Kerdes milyen terulet ilyenkor a vadak is szoktak mozgolodni es pl. Ha olyan teruleten vagy nehogy egy macival talalkozz vagy egy nem tul jol szitualt emberrel. Inkabbmaradj otthon.
2021. nov. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Taxi nincs arrafelé?
2021. nov. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
* Inkabb matadj otthon es majd bepotolod a tanultakat. A tanarod is ezt irna.
2021. nov. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:

* Inkább maradj otthon


Na csak sikerul irnom

2021. nov. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

#2 Most vettem egy vadiúj pufis télikabátot, plusz ha veszek mellé sapkát kesztyűt sztem nem fáznék meg.


Ilyen: [link]


#3 Taxit ezért nem akarok hívni, akkor már inkább otthon maradok. :)

2021. nov. 17. 17:24
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenképpen mész, akkor a sétához vegyél fel láthatósági mellényt!
2021. nov. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
#7 Köszi a jótanácsot, ez eszembe sem jutott, nem tudom kresz szerint kötelező e, se nem árthat, még akkor se ha járdán megyek. :)
2021. nov. 17. 17:37
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam el alaposan a kérdést. Ha van járda, akkor nem fontos a láthatósági mellény.
2021. nov. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
#9 Szerintem mindenképpen viszek egyet, mert a járda egyben bicikliút is, és nem árt ha látszom hogyha valaki arra teker.
2021. nov. 17. 17:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!