Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Komádi élhető kisváros?...

Komádi élhető kisváros? Milyen ott az élet?

Figyelt kérdés
Ha van itt valaki onnan és leírná tapasztalatait, hálás lennék.

2021. nov. 21. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Milyen szempontból? Dolgozni mint bármely más kisvárosban nem sok lehetőség van. Orvoshoz kórházba Újfaluba fogsz bejárni, meg a gyerekedet középiskolába járatni, ha csak nem egyből Debrecenbe. Roma van egy rakattal, de nem veszélyes város. Átlagos, egészen csendesnek mondható, a piac dobja csak fel a hangulatot. Van több bolt is, de Tescóba nem itt fogsz menni, ahogy moziba sem, meg strandra stb.
2021. nov. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztó sok volt ott anno a roma. Nem tudom, azóta változott-e.
2021. nov. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Főleg a romák érdekelnek, de ha békések, ahogy az 1-es írja, akkor semmi bajom velük az égvilágon. Köszi a válaszokat, jöhetnek még!
2021. nov. 21. 22:21
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja, ami még eszembe jutott és érdekel, hogy télen mennyire koszos, szennyezett a levegő arrafelé?
2021. nov. 21. 22:27
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 40 éve jártam ott utoljára :) Akkor tetszett.
2021. nov. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem koszos a levegő. Ez egy kisváros. Nem városias város, hanem falusias város. Egyáltalán nem forgalmasak az utak.

Mint mondtam, Tescoba, Rossmannba nem itt fogsz menni.

2021. nov. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Nem a közlekedéstől koszos a levegő télen, hanem a rossz fűtéstől. Pl. ha szeméttel fűtenek, de a fa se valami kellemes. Ebből a szempontból kb. Putnok az egyik legrosszabb.
2022. jan. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!