Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mezősas (Hajdú-Bihar megye)...

Mezősas (Hajdú-Bihar megye) veszélyes hely?

Figyelt kérdés

A sztori:

Barátnőm egyetem mellett korrepetálással keres egy kis pénzt, és van egy évfolyamtársa csaj, akit ellvállalt. Ő viszont Debrecentől elég messze, Mezősason él nagymamájával, így barátnőmnek oda kellene kijárni heti egyszer-kétszer. A csaj elég sokat fizetne neki alkalmanként, tekintve, hogy 1 óra a buszút csak oda.

A kérdésem az, hogy szerintetek el merjem-e engedni barátnőmet egyedül, sötétedés után, vagy beszéljem le a dologról? A csaj állítása szerint biztonságos falu, nincs mitől tartani (persze, hogy ezt mondja, hiszen érdeke, hogy kimenjen hozzá barátnőm), viszont nekem meglehetősen "sötét" helynek tűnt tavaly, mikor átutaztam rajta. Lehet, párszor el tudom őt vinni kocsival, de legtöbbször buszoznia kellene egyedül. Mi a véleményetek? Akár ha környékbeli írna, vagy valaki, aki ismeri Mezősast, hálás lennék.



2021. nov. 26. 18:17
A kérdező szavazást indított:
Elengedném egyedül.
Nem engedném el egyedül.
6 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
nem gáz a település , de busz 20:00 után már nincs
2021. nov. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
Gondolom felnőtt ember. Oda megy, ahova akar.
2021. nov. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Engem egyszer már elnyelt a mezősas.megrágott, majd kiköpött pár hónap kínlódás után.

megismertem egy ottani nőt, hozzá költöztem, majd kiderült miért mondta hogy ő nem költözik férfihez, ők jöjjenek ide hozzá.

Mikor kiderült a titka, reggel összepakoltam míg elment boltba, és utána nem is láttuk egymást.

Azóta mezősas közelébe sem megyek.

2021. nov. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
10%

Mi az, hogy “elengednéd”?

Kinek képzeled te magad???

A barátnőd nem a tulajdonod, de még csak nem is a kiskorú gyereked, hogy bármit is megszabj neki. Oda megy, ahova akar és qrvára nem kell hozzá a te engedélyed.

Eszem megáll, mik vannak...

2021. nov. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%
Hol laktok, hogy a barátnődnek a te engedélyed kell? Szaúd-Arábiában? Onnan elég messze van Mezősas, nem lehet 1 óra az út.
2021. nov. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#1: Köszi a választ, jogos, amit mondasz: megnéztem, és tényleg nincs busz fél 8 után.

Nem tudom, a #2 és a #4 élt-e már PÁRkapcsolatban (ha neadjisten' igen, akkor idézőjelbe tenném a szót), de nálunk ez úgy megy, hogy megbeszélünk mindent és minimum meghallgatjuk a másik véleményét ;)

2021. nov. 26. 22:35
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
#6 Szerencsére olyan párkapcsolatban még soha, ahol a férfi engedélye kellett volna, ha menni akartam valahova.
2021. nov. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ti migránsok vagytok?
2021. nov. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#7: Egészségetekre!

#8: Ha az annak számít, hogy Pestről költöztem oda egyetem miatt, akkor igen ;)

2021. nov. 26. 22:49
 10/14 anonim ***** válasza:

Drága kiscsillagom, az arcodból először is szépen vegyél vissza.

Házasságban élek, nyuszifül :) soha az életben nem mert egyikünk sem megszabni, “megengedni” valamit a másiknak, mert mégis hogy jöttünk volna ehhez? Önálló emberek vagyunk, ahogy a barátnőd is az. Semmi, azaz semmi jogod neked kijelenteni, hogy te nem “engeded” el a barátnődet ide meg oda. Ki a francnak képzeled magadat?

Ja és ne terelj, ne háríts. Semmiféle megbeszélést nem írtál, hanem egyenesen meg akartad tiltani a párodnak, hogy elmenjen vagy minimum (érzelmi zsarolással) lebeszélni.

2021. nov. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!