Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mással is volt már olyan,...

Mással is volt már olyan, hogy elköltözött egy nagyobb városba, de nem jött be az ottani élet, így vissza kellett mennie, a lakhelyére?

Figyelt kérdés
Szóval, elköltöztem egy nagyobb városba, már lassan 3 éve, de még nem igazán szoktam meg, idegen, félre tenni sem igazán tudtam, az albérleti árak miatt. Arra jutottam, hogy visszaköltözök a lakhelyem mellett városba, tehát nem haza, hanem egy melletti városba, mivel ott próbálnék szerencsét. Viszont lelkileg ez kicsit lehangol, hogy nem jött be úgy az élet, ahogy elterveztem... Hogy tegyem ezen túl magam? Főleg , ha majd ismerősökkel is találkozni fogok??

#albérlet, költözés, lakás, élet, terv, cél, hazaköltözés,
2021. dec. 21. 05:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a korábbihoz képest kisebbe költözés volt így.
2021. dec. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem mindenkinek való ugyanaz. Én kisvárosban őrülnék meg, más meg nem tud létezni, ha egy tanyánál emberzajosabb helyen van. Tök oké.
2021. dec. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Költözz masik nagyvárosba,vagy célozz meg egy minigarzont.
2021. dec. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

Én egy nagyon élhetetlen környéken nőttem fel, ahol tömegközlekedés kb nincs, munka legközelebb 60km-re, szóval semmi jövőkép.

Nem mennék vissza, akkor sem ha utcára kerülnék itt Pesten.

Itt még hajléktalanként is több esély van dolgozni, mint vidéken.

2021. dec. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
98%

"Főleg , ha majd ismerősökkel is találkozni fogok."


Ez meg milyen marhaság?

Inkább vergődsz neked minden szempontból rosszabb élethelyzetben, csak mert valaki XY ismerős mit fog gondolni?

2021. dec. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
4 válaszoló, sajnos én ís ilyen helyen nöttem fel. Egy eldugott kis faluban,ahol volt egy templom egy kocsma meg egy ovoda de azon kívül semmi lehetőség. Én Pestre tervezek költözni, lakótársall. Igaz hogy Pest drága hely viszont több a lehetőség minden téren
2021. dec. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#6

2 fizetésből nem drága.

Párommal összesen 450 körül keresünk, lakásra fizetünk mindenestől 130-at.

Szóval azért marad pénz :)

2021. dec. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze. Egyetemre jártam 5 évig Pécsre. Nem egy Budapest, mondanom se kell, de sose tudtam megszokni, azt se. Visszaköltöztem a szülőhelyemre, egy 15 ezres városkába, végzés után azonnal. Miért kell ettől lehangoltnak lenni? Nem vagyunk egyformák, ettől szép az élet.
2023. júl. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!