Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Csendháborítást hogy tudom...

Csendháborítást hogy tudom jelenteni?

Figyelt kérdés

A szomszédban állandóan kiabálás van. Vagy a gyerekek kiabálnak vagy veszekedés megy vagy a zene szól hangosan. Nincs olyan hét hogy ne legyen minimum 2 veszekedés, kiabálás.

Hogy tudnám őket jelenteni? Esetleg névtelenül telefonon? A 112-őt vagy a helyi rendőrséget hívjam?

Van olyan hogy a rendőrség ki sem megy mert nem ér rá akkor mivan? Volt egy olyan hogy ismerősöm 17 órakor bejelentést tett csendháborításért de ki sem jöttek a rendőrök mert volt jobb dolguk. 19 órakor értek volna rá de akkor már kisem mentek mer régen történt a bejelentés. Tudom mert utánna érdeklődött.



2021. dec. 21. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
12%
Napközbeni zajongásért nem tudsz semmit csinálni...
2021. dec. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2021. dec. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tedd össze a két kezed, hogy nem mindennap van... Ahol én lakom ott az egyik szomszéd mindennap öli egymást, a másik szomszéd gyereke mindennap az ajtónk előtt üvölt, a harmadik meg napjában többször úgy trappol, hogy csodálkozom, hogy még nem szakadt le a mennyezet.
2021. dec. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!