Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hol tudnék lakótársat találni ?

Hol tudnék lakótársat találni ?

Figyelt kérdés
Nézegetem a Facebookos albérlet csoportokat, jogogast, ingatlan.com stb. De hol van nagyobb esélyem bárkit is találni ismeretlenül ? Főleg a budai oldalon érdekelne.
2021. dec. 28. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal nagyobb esélyed lenne, ha eleve szobát keresnél az ingatlan.com-on és talán amikor megnézed a lakást a masik lakó szimpi lenne számodra.
2021. dec. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

Most nem teljesen egyértelmű számomra, hogy lakótársat keresel vagy kiadó szobát… Mindenesetre szerintem három opció van:

- keresel egy több fős albérletet, kiveszed egyedül és keresel magad mellé lakótársat / lakótársakat (persze a tulajdonossal egyeztetve, de én is így csináltam és nem találkoztam olyannal, akinek ez probléma lett volna… lehet azt is meg lehet beszélni valakivel, hogy nem veszed ki rögtön csak tovább osztod a hirdetést stb., hogy oda keresnél valakit magad mellé stb. azon múlik hogyan tudjátok megbeszélni a tulajjal)

- keresel egy kiadó szobát a meghirdetettek között, ahova be tudsz társulni (ez is egy jó taktika szerintem, sőt minden szempontból ez a legegyszerűbb és legkedvezőbb)

- csak lakótársat keresel, akivel együtt kereshettek kivehető albérletet (ez a legbonyolultabb szerintem, mert itt sok mindennek kell egyeznie)

Mindegyik esetben a facebook csoportok a legjobbak erre szerintem.

2021. dec. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kiirod csoportban h keresnel alberletet, es uzenetben megismerkedtek, ha szimpi ossze tudod hozni.

De lakotarsakkal elsz, ha szobat veszel ki

2021. dec. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!