Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Csak engem zavarnak a lakótárs...

Csak engem zavarnak a lakótársam ilyen dolgai?

Figyelt kérdés

Nemrég egy napra beugrott a lakótársam (vizsgák miatt otthon van), én meg 2 napja csodálkozom, hogy mi olyan büdös a fürdőben, mire kiderült, hogy a sosem használt kiskukába beledobott 2 használt tampon és ott is maradt.


És már nem egyszer elment úgy, hogy a szobájában is szemetet hagyott és muszáj volt bemennem mert szag volt.


Engem nem zavar ha valaki kevesebbet takarít alapjáraton, mert én se vagyok rendmániás, de a szemét meg a bűz az már kicsit sok.


És ilyenért szólni se lehet, mert ígyis-úgyis elfelejti levinni.



2022. jan. 13. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Minek van kuka a fürdőben, ha nem lehet használni?
2022. jan. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Lehet, de nem szoktuk, mert annyira kevés dolog termelődik, hogy elférnek a nagykukában is.


De aki használja, az ürítse is, főleg, mert én vettem. 😅

2022. jan. 13. 13:34
 3/6 anonim ***** válasza:
97%

De, szólhatsz neki. Az ilyet meg kell beszélni, különben az elfojtott hülyeségekből "te soha/ te mindig" vagdalkozások lesznek.

Lehet nem érzi hogy büdös. Lehet hogy őt nem zavarja, bármi lehet.

Egy biztos, hogy az ilyen bagatell hülyeségeket meg kell beszélni és mondani kell, mert csak úgy tud hozzád alkalmazkodni, ha tudja mit akarsz.

2022. jan. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Egy volt lakótársamnak pl: megmondtam h ne használja a fogkefetartóm. 😆


Egy másik meg sosem vett semmit a közösbe, nem takarított. Őt mondjuk el is küldtem innen. Én laktam itt 2 éve, a tulaj meg nyilván őt kérte meg hogy ha így viselkedik akkor neki kell elmennie.

2022. jan. 13. 13:46
 5/6 anonim ***** válasza:
95%

Utolsó válasza tökéletes, fogadd meg!

Nyugodtan mondd el, kedvesen is lehet ilyesmiről beszélni. Tényleg sokkal könnyebb lesz úgy az együttélés, ha ki van mondva, hol vannak problémák, és könnyebb is lesz megoldani őket.

2022. jan. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%

"Csak engem zavarnak a lakótársam ilyen dolgai?"


Ha csak ketten laktok ott, akkor csak téged.

2022. aug. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!