Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tapasztalat arabokkal, mint...

Tapasztalat arabokkal, mint szomszédokkal?

Figyelt kérdés

2022. jan. 14. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Minden reggel 6-kor arra kelek, hogy torka szakadtából arabul kiabál.
2022. jan. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Magyarországon?
2022. jan. 14. 17:51
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Felettem laktak már arab albérlők, egyetemisták lehettek gondolom (egyetemvárosban lakok). Nekem nem voltak zavaróak. Néha hallgattak hangosan arab zenéket de engem az annyira nem zavart és nem reggeltől estig csinálták. Voltak már sokkal rosszabb szomszédaim is, hozzájuk képest az arabok teljesen rendben voltak.
2022. jan. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Első mindent elmondott. Nem tapasztaltam gonoszságot, viszont más hangerőn “élnek”, nekik más a normális ilyen téren mint nekünk. Üvöltve beszélnek és imádnak kihangositva, szinten üvöltve telefonálni 0-24.
2022. jan. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#2 igen
2022. jan. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Náluk minden hajnalban a müezzin prédikál, ők meg Mekka felé fordulva hangosan imádkoznak.
2022. jan. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
A házban, ahol gyerekkoromban laktunk, az üres lakásokat időnként kiadták araboknak. Egyik gyerekükkel gyakran fociztunk együtt, normális, jófej srác volt. Amikor újságpapírt gyűjtöttünk és mindenhová becsengettünk (nem tudtuk, melyikben laknak az arab bérlők), valami iszonyú kopácsolást és zajongást csaptak, de az ajtót nem nyitották ki. Szintén ők voltak, akik eláztatták az alsó szomszédot, mert a fürdőszobában össze-vissza locsoltak a tusolóval mindent. Szóval problémás lakók. Nem irigylem azokat, akik a szomszédjukban laknak.
2022. jan. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
11%
Meg a lift gomb, az szaros szokott lenni. Mindig akkor szaros, amikor az arab szomszéd használja.
2022. jan. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
45%
Az "arabok", most nagyba tolják a leértékeléseket.
2022. jan. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!