Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi volt a legneccesebb környék...

Mi volt a legneccesebb környék ahol laktál? Mik voltak, amitől nem érezted magad biztonságban, vagy legalábbis kellemetlenül?

Figyelt kérdés

2022. jan. 16. 19:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Diószeghy sámuel VIII kerület 20 év.

Ezen idő alatt, akármilyen híre is volt a környéknek, még egy hangos szóváltásom se volt.

2022. jan. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Pesterzsébet, éjszaka félig kivilágított utcák, Moszkva az egyetem alatt.
2022. jan. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Nekem a szomszédom tette neccessé a lakhelyet. Furcsa kitörései voltak és még annál is furcsább alakok jöttek hozzá az éjszaka közepén. A rendörség is sokat volt nála. Miatta nem éreztem magam itt biztonságban. Azóta elköltözött és most nyugi van. (külföld)
2022. jan. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Örs vezér tere, még nappal is utáltam arra menni. Csövesek, drogos cigányok és jehovások zaklattak minden nap. Volt hogy 3 csöves körbeállt hogy adjak apró akkor elfutottam. Sok rablást, verekedést láttam ott.
2022. jan. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
91%

#3 ma 19:37

A pesterzsébeti lakótelepere gondolsz ami a városközpontnál van (mert ott elég sok úr érdeklődik a pénzem iránt) vagy pesterzsébet melyik részére gondolsz?

2022. jan. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Kispesti lakótelep. Vagy a csövesek verekedtek össze az ablak alatt, vagy a szomszéd verte a feleségét vagy valami drogos dühöngött a lépcsőházban... Egy élmény volt.
2022. jan. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%

Del-London. Este olyan figurak voltak kint. Rendesen beleolvadtak az ejszakaba, csak a szemek villanasabol lattam, h van ott vki.

Etto fuggetlenul sosem tortent velem semmi szerencsere, pedig no vagyok.

2022. jan. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
98%

Nekem 11. kerületben volt rossz élményem.


Évekig laktam egy albérletben. A szinten lakott egy öreg néni, kedves aranyos volt.


Később beköltözött a nénihez az alkoholista fia, 40+ éves masszív munkakerülő semmirekellő.


Majd oda költözött az unokaöccse vagy tököm tudja kije volt, aki konkrétan drogdíler volt.


Volt egy nagy dög kutyája, több embert megharapott, más kutyákat megölt. Kinéztem az ablakon akkor nagy eséllyel éppen drog ügylet szemtanúja voltam, mindenféle alakok jöttek anyagért. Voltak nagy dög BMW-s mercis arcok, átadták a pénzt, kapták a cuccot mentek tovább.


Meg voltak lecsúszottab balhézós drogosok. Akik szétverték a lépcsőházat, meg balhéztak, ordítoztak a ház előtt. A gyerek egyszer gázpisztollyal lövöldözött rájuk.


Nálunk a lábtörlő és a folyosói ablakba kitett virágok bánták, met kidobálták őket heccből az emeletről.


A srác a drogos haverjaival a pincébe járt le füvezni, egyszer felgyújtottak valami matracot is, tűzoltók jöttek ki oltani.


A srác barátnője meg valami drogos pitsa volt. Éjszaka közepén odament ordítani a ház elé, már mások mentek le elkenni a száját, meg rá lett hívva a rendőrség.


Közben a néni is meghalt, mert bezárva tartották, néa nekünk mesélte, hogy nem adják oda a gyógyszereit. Látszott, hogy egyre rosszabbul van. Meg is halt...gyakorlatilag megölték.


A rend éber őrei persze nagy büdös lóf..szt sem csináltak. Eleinte hetente, naponta jártak ki, a kutyás ügyektől kezdve a füvezésen át midnenért. Soha semmi nem volt, egyszer nem vitték el a gyereket.


Cserébe a gyerek megfenyegetett 1-2 szomszédot, hogy megöleti őket, meg tudja melyik a kocsijuk szétb..ssza és hasonlók.


Végül látszott, hogy a lakóközösség kezdi feladni, és páran közölték a sráccal, hogy vagy eltakarodik, vagy megölik. Ezt így konkrétan közölték vele.


Érezte, hogy nem látják szívesen, meg gondolom lement az öröklési folyamat, így eladta a lakást és elhúzott.


A vicc, hogy nekem a sráccal komolyabb bajom nem volt, köszönt, én is neki, és mentünk tovább. De azért kemény ~1 éves időszak volt.

2022. jan. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
97%

Később Etele út környékén béreltem, ahhoz képest milyen felkapott, tele van hajléktalan, piás, drogos csövesekkel.


Volt, hogy 4-en a lépcsőházban drogos nő lőtte magát, lentre beköltözött egy csöves, boltba meg nem tudtam úgy elmenni, hogy ne zaklassanak ugyanazok az agresszív piás arcok.

2022. jan. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
97%
De laktam kolisként Forgách utca-Duna pláza környékén. Hát az is eléggé mindentől kieső, para környék volt. Főleg mikor friss egyetemistaként első héten a metróba lefelé menet hatalmas vértócsa volt oda száradva, konkrétan annyi vér volt, hogy az illető tuti meghalt.
2022. jan. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!