Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tiszarád milyen hely Szabolcs-...

Tiszarád milyen hely Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében?

Figyelt kérdés
Nyíregyházán dolgozom, ide köt a meló. Elég volt a panelból, terveink szerint megyünk (vissza) kertesbe. Igen ám, de a jelenlegi lakás elég rossz környéken van, így az árából nemhogy Nyíregyen, de még a közvetlen közelében sem kapunk lófittyet sem. A kb. 25 km-re északra fekvő Tiszarádon lenne egy ház, amit egy volt kollégám árul pénztárcánknak megfelelő áron, szinte ránk akarja sózni az ingatlant azóta, mióta megtudta, hogy költöznénk. Félek, hogy nem mond igazat (azt állítja, hogy kiváló a közbiztonság), mert már másfél-két éve árulja a házát, ami azért gyanús. A romákkal semmi gondunk nincs, van itt a házban is pár család, akikkel jóban vagyunk (nem miattuk költözünk egyébként, hanem szimplán betelt a pohár a szűkös panelt tekintve), az a lényeg, hogy ne késeljenek meg ok nélkül, illetve ne hordják el a házat, amíg pl. nyaralunk egy hetet. Jelenleg nincs időm személyesen körbeszaglászni a faluban, ezért egyelőre itt várok véleményeket a helyről, hátha valaki jártas arra, ismeri a települést. Köszönöm.

2022. jan. 18. 11:58
 1/6 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
88%

Tanuld meg, az a ház, amit másfél-két éve árulnak, azzal még Szabolcsban IS probléma van.

Én szintén abban a megyében lévő házamat 1 hét alatt eladtam.

Az egész megye egy nagy kuka, kb minden értelemben.

2022. jan. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

csatlakozom az előttem szólóhoz...


Tuti, hogy nem mond igazat, ha ennyire nem megy el az a ház...

2022. jan. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Szabolcsban élek, 26km-re Nyíregyházától (Tiszavasvári)


Borzalmas a helyzet. Bár engem nem akartak még megkéselni, de elég ijesztő amikor a sötét utcán jönnek veled szembe bandástól. Ez itt nem ritka látvány és attól függetlenül, hogy nem akartak még megkéselni nem érzem magam biztonságban.


Tiszarádon még nem jártam, de akármerre mentem a megyén belül, mindenhol találtam roma gettókat. Ezek alapján ott se más a helyzet.

2022. jan. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3%
#3 haverkodj velük ;)
2022. jan. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tiszarád 26,7 % cigány...ez mindent elmond a közbiztonságról.
2022. febr. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Esetleg Ibrányt tudnám még ajánlani. A szabolcsi átlaghoz képest viszonylag fejlett és nyugis.
2022. szept. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!