Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapesten vagyonőrként...

Budapesten vagyonőrként egyedül albérletben mennyire kritikus a megélhetés?

Figyelt kérdés

A legalacsonyabb fizetés kb 260 ezer a legmagasabb 360 ezer forint körül mozog.

Milyenek az árak, élelmiszer stb?

Tudtok-e írni fórumot ahol ezt meglehetne vitatni?


2022. jan. 26. 15:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
18%

Fb-n vannak csoportok, de szerinted találsz őszinte vagyonőrt?


Egyébként is rosszul tudod, mert nem csak 240 órás melók vannak (24/48) hanem van 360 órás is (24/24) , de a 240 órásat és a 360 órásat is össze lehet kombinálni 12 órás beugróssal is másodállásba.


Ok, nem sok időd lesz az fix, de akár a 600 ezret is megkeresheted nettóba!


Én most háromszázhatvanozok, és az idei emeléssel 400 ezer nettót keresek. De a fent leírtakat csináltam két évvel ezelőtt és úgy volt meg 540.000 nettó / hónap az akkori 200 ft al alacsonyabb órabérekkel.


Nyugis, stabil helyet kell keresni főállásnak, a mellékes nem baj ha mozgalmasabb.


Vagy ha egyik se felel meg akkor csatold fel a hatlövetűt és akkor már 1500-as nettó órabérrel számolhatsz.

2022. jan. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%

"Milyenek az árak, élelmiszer stb?"


Az attól függ mire van igényed.


Piacon megveheted a csirkeleves gazdagon-hoz a hozzávalókat kétezer forintért és abból egy nagy fazék kaja hérom napig tart legalább, vagy vehetsz 6 szelet süteményt aminek darabja 700 forint, és kb egy film alatt be is falod, vagy rendelhetsz egy pizzát átlag 3 ezerért ami szintén egy napig se elég.

2022. jan. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
35%
Albérlet külsőbb kerületekben 30-40 nm van 80 plusz rezsiért. Rezsid egyedül, meg úgy hogy szinte otthon se vagy, nem lesz sok!
2022. jan. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi releváns válaszokat. Valóban nem részleteztem a lehetséges beosztásokat. A Facebookot az anonimitás megtartása miatt vetettem el plusz mert manapság annyi jóindulatú figura van.

Beszélhetnénk még a kérdést illetően.


Melyek azok a kerületek és környékek amelyeket kerülni érdemes?

A kerületek közötti átjárás mennyire problémás tönegközlekedéssel vagy biciklivel, tegyük fel egy-két kerületen átutazni?

Egy 80 ezres albérlet egyedül elég vonzó lehet de mit kell érte feladni.?Jelenleg Debrecen mellett vagyok, innen szeretnék elszármazni munkalehetőség miatt. Itt is ilyen áron kezdődnek az albérletek. Pár hete láttam egy vagyonőri hirdetést állandó nyolc órás este kilenctől reggel ötig minden nap 1500 nettóért a 12.kerületben valami villát kellett volna őrízni. Azonnal el is vállaltam volna. Egy ilyet akarok megfogni de hát ugye innen mit tudok csinálni előbb fel kellene költözni.

Még a különbözeti vizsgát is lekellene tennem a tanúsítványért.

2022. jan. 27. 08:39
 5/21 anonim ***** válasza:

Budapest azért nem egy másik ország.

Ami egyértelműen és kikerülhetetlenül drágább, mint a keleti országrészben, az a lakhatás, a szórakozás és általában a szolgáltatások, mint pl az étterem, a kajarendelés, a fodrász vagy a fogorvos. Google-lel könnyen kiderítheted ezeket az árakat.

Élelmiszerárak tekintetében nyugodtan hagyatkozhatsz katalógusokra, pl. a lakhelyed környékén lévő Lidl és a budapesti Lidl árai jó eséllyel pontosan ugyanazok.

Tömegközlekedés: Budapest bérlet 10 ezer/hó, annyit közlekedsz vele egész Budapesten, amennyit akarsz. Ha van elképzelésed arról hogy hol laknál és hol dolgoznál, a futar.bkk.hu oldalon tervezhetsz útvonalakat, így kb képbe kerülsz mi mennyi idő.

Biciklivel sokan járnak, kinek mi a problémás.

2022. jan. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

"A Facebookot az anonimitás megtartása miatt vetettem el"



Hát nem kéne, mivel ez eléggé bizalmi jellegű szakma

(szinte emberkereskedelem), az elsődleges, hogy tervezni lehessen veled, és számítani rád, a másodlagos a megjelenésed, a képességeid már sokadlagos jellegűek, mindíg is azok voltak mondhati "extrák", amiket már elvárni se nagyon mernek a munkáltatók.

2022. jan. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötösnek a hasznos választ. Esetleg azt lehet-e tudni hogy bármiféle szociális támogatás létezik-e lakhatás támogatásra?
2022. jan. 30. 13:51
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

"Melyek azok a kerületek és környékek amelyeket kerülni érdemes?"


Bp-n?


A kérdés az, hogy mikor.


Éjszaka bárhol lehet bármi, de a szerencse az, hogy komoly módon be van kamerázva az egész város a lakottabb részeken, igazából nem nagyon foglalkoznak egymással az emberek, de ha jellemeznem kéne Bp kerületeit a vidékhez hasonlítva akkor

Kb így tenném:


13 ker Angyalföld - Győr

8-9 Ker Józsefváros - Miskolc

10 Ker Kőbánya - Borsod, Salgótarján

4 Ker Újpest - Székesfehérvár

2-1-5 Ker Budapest - Bécs

21 Ker - Chichago

2022. jan. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Szociális támogatás?


Te most miben gondolkodsz kérdező?

Közalkalmazotti vagyonőr munkában?


Mert a magán / kereskedelmi cégeknél ilyen biztos nem lesz.



Max egyik őrhelyről mész a másikra melózni (másod / harmadállásba), a maradék idődet meg a kocsidban töltöd vagy egy plázában. Én éltem így is éveket.


Kitartás kell hozzá, és hogy az egyik helyed lazább legyen ahol hagynak aludni, és van legalább egy zuhanyzó, hogy azt a 2-3 gatyádat, pólódat egy héten egyszer ki tudd mosni.


Akik fikáskodnak erre azokkal közlöm, hogy külföldön bevándorlóként "ennyivel a tarisznyába" máshol se számítsanak jobbra.

2022. jan. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Albérlet támogatásra gondoltam.
2022. jan. 30. 14:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!