Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Érdemes szóvá tenni a felső...

Érdemes szóvá tenni a felső szomszédnak, hogy mindig felébred rá a kisbabánk, akit kint szoktam altatni, amikor ő napközben kimegy rágyújtani az erkélyre, mert közben hangosan telefonál/beszélget? Belső udvarra néz a teraszunk, egyébként csend van.

Figyelt kérdés
Sokkal jobban alszik kint a gyerek, ezért nem szívesen hoznám be mindig, ha ő kimegy. A lakásban is hangosak, azt már szóvá tettük, vissza is vettek kicsit, bár nem csak az ő hibájuk, rossz a szigetelés. Nem akarok folyton reklamálni, szeretnék jó szomszédi viszonyt, nem tudom van-e jogom emiatt szólni neki. Sajnos mindig otthon van.

2022. febr. 8. 11:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
Nem.
2022. febr. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
96%

Nem.

Nem bántásból, de csak mert neked gyereked született, nem fog megállni az élet ettől.

Az, hogy a teraszon altatsz, és ő a teraszon telefonál, nem jogosít fel arra, hogy mindenkit bezárass a lakásba, és meg se mukkanjon senki. Az ő lakása is, neki is joga van élni normálisan.

Ne ess bele, az elvislehetetlen kisbabás nő fogalmába, mert tényleg elviselhetetlen fajta.

Alapvetően azt mondtad, hangosak voltak (számodra), és aztán visszavettek.

Az biztos, ha már minden xarért szólnál, én direkt még hangosabb lennék akkor.

Mások meg hallgatják a gyerek üvöltését, és elfogadják.



Szerintem picit vegyél vissza...mert még rosszabbul is elsülhet.

2022. febr. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nincs értelme.

Egyrészt az ő terasza,azt csinál amit akar. Telefonál, dohányzik stb

Másrészt azért nekem kissé elgurulna a gyógyszerem ha már vissza veszek abból is ahogy a házamban viselkedek csak azért mert zavarja a szomszédot , de még az erkélyen is kussoljak.

Biztos lesz.arnám ha megkérnél rá.

Vidd ki át utcára sétálni a gyereket.

2022. febr. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
74%

És a szomszédod tehet panaszt, hogy nem tud aludni a kölyködtől?

(By the way: de jó végre ilyet hallani, hogy nem a kölyök idegesít mást, hanem fordítva történik!)

2022. febr. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
87%
Nem, nyitott teraszon még telefonálni se lehessen? Nonszensz.
2022. febr. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
93%
Ők meg azt kénytelenek hallgatni, amikor bömböl a gyerek. Lehet hogy most nem az a sírós fajta, de majd eljön az idő, amikor visítva fog felalá rohangálni a lakásban. Neked se esne jól, ha majd ezeket szóvátennék...
2022. febr. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
85%
Valóban nincs értelme szólni. Meg fogja szokni a kicsi, hogy zaj van, ne aggódj, pár nap és nem fog felébredni. Másrészt tényleg arra is gondolj, hogy kisbaba és pláne kisgyerek mellett ti se tudtok mindig csendben lenni. Majd akkor ő is megy le reklamálni. Jobb, ha inkább megszokjátok, hogy a panel az ilyen. A jószomszédi viszony fontos, és ha egyszer annyi neki, akkor évekig is haragudhattok egymásra.
2022. febr. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 qkker1 ***** válasza:
0%
Télen kint alszik a gyerek? Jó kis kamu kérdés!
2022. febr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
90%

Úristen, eszedbe ne jusson.

Két gyereket nevelek panelban. Elvárom, hogy mindenki elviseljen minket, cserébe mi is elviselünk mindenkit. Nem szólunk bulizásért, fúrásért, cigizésért, és talán pont ezért nekünk se szólnak a szaladgálásért vagy a sírásért. Mindenki hagyja békén élni a másikat, és boldogabb lesz a világ.

2022. febr. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
58%

Előző vagyok.

Az én egyik gyerekem is kint aludt mindig, pedig akkor hidegebb volt a tél. Nem kell őket vattába csomagolni.

2022. febr. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!