Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Társasház Budapesten a Feneket...

Társasház Budapesten a Feneketlen tónál, én ritkán tartózkodom itt de az elmúlt napokban azt tapasztalom hogy beköltözött ide egy elmeháborodott, csendháborító. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

pl. a hetvégéből egy teljes napot végig bömböltetett zenével és ma is este hatkor figyeltem fel rá és még most is 23,11-kor maximális decibellel ugyanazt az ótvar zenét ismetelgeti.

Én ezt komolyan nem értem!

Itt lakik több szinten xxx család, gyerekek, idősek, dolgozók és ezt hallgatják?

Nem túlzok (amúgy fel is vettem, filmet készítettem annyira abszurd) dübörög a teljes ház.


Senki nem mer szólni ellene?


Hogyan pihennek így pl a gyerekek, ráadásul a pszicho terror jellegét növeli hogy tökéletesen ugyanaz a zene ismétlődik több mint 5 órája!


Ilyenkor normális esetben mit lehet tenni?


Esetleg rendőrség kijön?


Nincs tapasztalatom társasházakkal.



2022. febr. 10. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd körbe a többi lakót, és szóljon nekik először a közös képviselő. Vagy akár ti magatok. Sajnos mindenhol van legalább egy idióta.
2022. febr. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szlovákiában az asszony évekig 1 zenét ismételve bömböltetett, ott az egész utca hallgatta reggel 6-tól este X ideig.
2022. febr. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azt tudom, nahh az volt mindennek a csúcsa!

De azóta jónéhány év eltelt, elméletileg fejlődött a civilizáció és az emberek még ugyanakkora stupid birkák?

2022. febr. 10. 23:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is bárhol laktam eddig, mindenütt volt legalább egy idióta brancs, akik tönkrevágták a társasház nyugalmát. Nemrég költöztem 6 lakásosba, mondanom sem kell, hogy itt is megvannak az ügyeletes zajládák. Alig várom, hogy egyszer kertes házban lakhassak, ott legalább egy barmot se kell hallgatni a fal túloldaláról.
2022. febr. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sikerült ma beszélnem egy hivatalos személlyel és abban maradtunk hogy ha még egyszer előfordul ez hogy ezek ebben a házban bömböltetik a zenét, akkor telefonálni kell nekik, kijönnek, méghozzá az utolsó métereken már gyalog, azaz odébb parkolnak le,- hogy ne az legyen hogy esetleg ablakból meglátják hogy jönnek ellenőrizni és akkor kikapcsolják gyorsan a zenét - és azonnal pénzbírság.


Azt mondja ettől 10 zajongóból 7 örökre be szokta szűntetni.


Remélem nem lesz szükség rájuk de így már nyugodtabb vagyok.

2022. febr. 11. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!