Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Volt már olyan lakótársatok,...

Volt már olyan lakótársatok, aki nem takarított?

Figyelt kérdés

Egyedül a mosogatás az egyetlen amit megcsinál, de soha semmi mást, a szobájából ki se mozdul. Ha elmegyek egy hétre, áll a por, a szemetet se viszi le, semmi.


Már csak 4 hónapig lakom vele mondjuk ez vigasztal.


Nektek volt ilyenben részetek?


2022. febr. 18. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Nekem soha. Én voltam az :D
2022. febr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Laktam régebben egy privát szálláson, 10 szoba volt, a legtöbb szobában 1-1 ember lakott, de volt, amelyikben párok. Mindenkinek megvolt, hogy melyik wct használja, volt, akinek saját fürdő nyílt a szobájából. Rengeteg veszekedés volt, mert a legtöbben nem takarítottak. Zsírcseppes wc deszka szinte állandóan. Retkes konyha, a szemetet kihordták a konyhába, pedig hatalmas szeméttároló volt a pincében. Kiragasztgattam egy csomószor, hogy vidd le a szemetet, rakj rendet magad után és hasonlók. Szartak rá. Egyszer berágtam, az összes szemetet végigszórtam a folyóson, ami a konyhába volt csak ledobva. Ami rendetlenül hánykolódott a konyhában azokat kidobáltam. Viszont nem takarítottam kb 3-4 hétig. Hisztiztek mindannyian, de belátták, hogy nem kéne mocsokban élni, onnantól kezdve megvolt a beosztás, hogy melyik héten, melyik ember teszi rendbe a közös tereket, aki elhanyagolta az fizette a takarítócég óradíját, akik kilettek hívva takarítani. Lehet, hogy sokan nem kedveltek érte és hisztisnek tartottak, de én beleuntam, hogy más, felnőtt emberek után én takarítsak. Nem vették komolyan, hogy takarítócéget hívok. Pedig én azt is felajánlottam, hogy hetente mindenki bedobna egy 500ast és jöhetne mindig a takarítócég, nem passzolt nekik. Amikor az első ember lustasága miatt takarítókat hívtam, ment a szájhúzás rendesen. (nem voltam ilyen önkéntes k*cs*g, engem bízott meg a tulaj a "házmesterkedéssel", én intéztem a kulcsokat, problémákat)
2022. febr. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak olyan volt.

Utáltam az egészet, legfeljebb akkor laknék újra lakótárssal, ha a hajléktalanság lenne a másik opció.

2022. febr. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%
Én ez a lakózárs vagyok (mondjuk én a szemetet kiviszem), aki kis sem mozdult a szobájból több, mint 10 napja, de cserébe 21 napja egyfojtában dolgozom, jelenleg legszíveseben megölném magam.
2022. febr. 19. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!