Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Normális az a szomszéd, aki 2...

Normális az a szomszéd, aki 2 héten belül 2x olyanokat üvöltözött, hogy már én éreztem magam kínosan?

Figyelt kérdés

Nem néztem volna ki ebből az emberből, de valami nagyon-nagyon megpattanhatott nála, mert embertelen így üvölteni.


Én is veszekedtem már, meg hisztiztem is, de azért az semmi nem volt ehhez képest meg mással is megesik. De már attól féltem mikor fog törni-zúzni, csapkodni (ilyen még nem volt).



2022. márc. 8. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Ma nem lesz ilyen, mert rendőrt hívok.
2022. márc. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
társasház? :D
2022. márc. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Te szegény! Csak nem mellétek költözött a volt szomszédunk? Az volt ilyen. Kertes családi házas környék, az egész utca zengett tőle konkrétan.
2022. márc. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Volt ilyen szomszédom, hál istennek elköltözött.
2022. márc. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3-as az még hagyján, de a szüleimnél (én már elköltöztem) a családi házas részen 2 szomszéd is abból él meg, hogy flexel (nem tudom amúgy mi a munkájuk megnevezése). De még vasárnap is flexelnek. :D Hát képzelheted nyáron milyen király ezt hallgatni nyitott ablaknál, mert légkondi az nincs. Agyrém.
2022. márc. 8. 20:07
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem, nem az.
2022. márc. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Salx Narval ***** válasza:
Sarokcsiszoló ellen legjobb a kemény metál, mindent elsöprő hangerővel de gondolom a szüleidnél ez nem lehet opció.:D A viccet félretéve szerintem azért a pihenőnap megzavarása jogszabályba ütközik, pláne ha rendszeres.
2022. márc. 10. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ó a fickó maga is kemény metálos loool. Bár tavaly nyáron 1 hónapra elmentek a feleségével Ausztriába, most meg árulják a túlárazott házukat. (NINCS olyan állapotban, hogy 70 misit kérjenek érte vidéki városban, a munkásudvar meg szinte putri). Úgyhogy remélem hamar elköltöznek. XD A másik meg... ő nincs annyira közel h érdekelje a tuc-tuc zeném de az egész környéket felrázza a zaj amit csinál. Mondjuk a kakas is kukorékol egy másikból, ami szintén nagyon vicces, hiszen ez egy város. :D
2022. márc. 10. 10:42
 9/9 Salx Narval ***** válasza:
Tréfának szántam a zenével történő megtorlást. 70 milla!, az igen. Lehet, hogy én is ordibálnék örömömben ha ilyen drága házam lenne.:D
2022. márc. 11. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!