Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miskolc Dankó Pista utca és...

Miskolc Dankó Pista utca és környéke milyen?

Figyelt kérdés
Közbiztonság, tisztaság, zaj stb. Szempontjabol
2022. márc. 12. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Olyanok az ilyen nevű utcák, mind, hogy beszélő nevűek.
2022. márc. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Dankóros Pista utca 😆
2022. márc. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon poenosak es ertelmesek vagytok kedves valaszolok🤣🤣
2022. márc. 12. 17:49
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
van akinek elviselhető mert nincs más, van akinek maga a pokol , és van akinek ez a paradicsom
2022. márc. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Sajnálom, ha nem fogod fel az utalást. Jó, akkor leírom: így mindenütt a cigánysort nevezik el. Most arra vagy kíváncsi, milyen az ottani romák személyisége, vagy mi?
2022. márc. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Előzőeknek fogalmuk nincs a városról. Az, hogy egy utcát cigányzenészről nevezték el, nem jelenti, hogy azok laknak ott. A Petőfi utcában sem csupa költő lakik... mindegy. A Dankó Pista utca a Vörösmarty lakótelep déli határa, egyik oldalról a Mindszenti temető határolja, a másikon 4 és 10 emeletes panelok sorakoznak. Egyik vége a 3-as főútba csatlakozik be. Én nem vagyok lakóteleprajongó, de ha panelban akarnék lakni, akkor a Vörösmarty lakótelep szerintem a legjobb a városban, mert teljesen belvárosi, minden a közelben van (szupermarket, üzletek, bankok, óvoda, az itteni ált. iskola az egyik legjobb a városban). Plusz ha arrafelé néz a lakásod, akkor a Mindszenti egy elég nagy fás, zöld terület, ami azért szép, ha nem zavar, hogy temető.
2022. márc. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm szépen, erre voltam kiváncsi. Most tervezek a városba költözni, mályi lakos vagyok, de most jutottam el oda, hogy szüleimtől elköltözzek, és a belváros közelébe szeretnék, aztán ezért kérdezem, mert annyira nem ismerem a várost. De akkor nincsenek dakoták nagyon arrafelé, ugye?
2022. márc. 16. 19:16
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek, de ha ilyen közelről költözöl, akkor fel tudod mérni, gyere be párszor a városba és nézegesd, mennyire jön be a környék. Van pár része Miskolcnak, ami sokkal szebb, de én eleve nem vagyok panelrajongó, meg hát az is számít, melyik van a munkahelyed közelében.
2022. márc. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2022. márc. 18. 06:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!