Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nem akarok lakótàrsammal...

Nem akarok lakótàrsammal alkoholizàlni?

Figyelt kérdés

De sokszor erőlteti, èn meg mindig lemondom.Nem látom èrtelmèt,úgy èrzem hogy àtlèpne egy hatàrt, èn làny vagyok ő fiú.

Amúgy volt is màs dolgokkal kapcsolatban nèzeteltérès, sokszor idegesit ,nem kedvelem alapjàraton.Mútkor beszèltünk valamennyit normàlisan,de utàns rögtön azzal jött hogy igyunk, alig birtam leràzni.Szerintetek èn gondolkodom rosszul?


2022. márc. 15. 06:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Nem kellene lány létedre kanos fiúkkal együttlakni...
2022. márc. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Egyszerűen mond azt, hogy bocs nem tudok este Skype-on hív a barátom.. Talán ettől kicsit lenyugszik..
2022. márc. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Mondd meg neki csúnyán, ha nem ért a szép szóból. Téged nem lehet leitatni!
2022. márc. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Ha kell üvöltözz vele, ha nem érti meg. 3-as voltam.
2022. márc. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Át akarja hágni a határt.
2022. márc. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%
Jól mondják az előzőek, és el lehet a hapinak magyarázni azt is, hogy ezzel csak a szervezetét pusztítja, a dolgokra megoldást nem ad. Így mást bevonni ebbe a h*eségbe is nem szép dolog.
2022. márc. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Te vagy a főbérlő, ő a főbérlő, esetleg mind a ketten albérlők vagytok?


Jelezheted a problémát a főbérlőnek, hogy a lakótársad állandóan iszik és téged is bele akar kényszeríteni. Gondolom a lakást is te tartod rendben, így természetesen az ő érdeke is, hogy ne lakjon benne egy alkoholista, aki lelakja, továbbá rossz hírét kelti a szomszédok és a többi lakó körében is. Plusz erőszakosabbá is válik ha iszik, szóval szeretnél kompromisszumot kötni. Együtt majd kitaláltok valamit.

2022. márc. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ja,nem iszik àllandóan egyàltalàn,nem erről van szó.Bèrlők vagyunk.
2022. márc. 15. 07:54
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Akkor pedig határozottan közlöd vele, hogy hagyjon az ivással téged, mert te nem szeretnél inni vele, és semmi mást sem. Legyél már határozott!
2022. márc. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30%
Meg akar kínálni. Igyál vele egy pohár valamit, nem gáz, ha beszélgettek. Mondd, hogy neked itt a határ és ennyi. Laktam én is fiúkkal, kettővel, egyik sem akart rám mászni.
2022. márc. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!