Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ki örül neki hogy hosszú idő...

Ki örül neki hogy hosszú idő után újra esik az eső?

Figyelt kérdés
Rég esett utoljára,sokáig száraz idő volt.Örültök az esőnek?Vagy maradhatott volna még a meleg napos idő 20 fokkal?

2022. márc. 31. 14:52
A kérdező szavazást indított:
Örülök az esőnek
Nem örülök az esőnek
A száraz,napos időnek örülök.
62 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
ÉN!!!
2022. márc. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Felénk reggeli órák óta (6-7) megállás nélkül esik, és még így is örülök neki. Nagyon friss a levegő, az illatát is kellemesen érezni, és a madarak is megállás nélkül énekelnek, amit meg az eső hangjával még jobb hallgatni.
2022. márc. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

A növényeknek bőven kellett már a kertben az eső.

Viszont összességében nem örülök neki, mert pont meg vagyok fázva, és gyalog járok mindenhova, úgyhogy nem túl kellemes a hidegben + esőben caplatni este. ://

2022. márc. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
73%
Az ablakom alatti fa elég hálásnak tűnik érte, ahogy látom, még rügyezésnek is indult. :)
2022. márc. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

szeretem a napos 20 fokos időt, de kell az eső, most nekem is jól esik

(meg amúgy a f.sz ki volt azzal, hogy igazából csak délután volt 20 fok, reggelente meg fagyott)

2022. márc. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
Örülök, mert kell a növényeknek, de most sérült lábbal közlekedek, bottal, így jobban elázok, mert ernyőt már nem tudok fogni.
2022. márc. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
Én és a kert egyaránt örülünk neki. Sétáltam is egy nagyot, jólesett a finom, friss levegő.
2022. márc. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Örülök neki, viszont jó lenne, ha holnap este nem esne a koncert idejében és helyszínén, ahová megyek :D
2022. márc. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%
Az eső maga nem zavar, az időzítése viszont számomra most borzalmas.
2022. márc. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%

Már elnézést, de éppenhogy TE “találtál meg” meg engem, ugyanis te proliztál le mindenkit (persze szigorúan ismeretlenül), aki arra voksolt, hogy nem örül az esőnek! Úgyhogy nehogy már te kérd ki magadnak, ha valaki nem tűri szó nélkül, hogy ok nélkül prolizza egy vadidegen egy ilyen nevetséges kérdés miatt, aki ráadásul semmit sem tud róla. Nem az volt a téma, hogy hasznos-e az eső bszki, hanem hogy örülsz-e neki. Feltűnt, hogy téged se prolizott senki, amiért te személy szerint örülsz neki? Pedig a stílusod bőven elegendő indokot ad rá..


Amúgy hol írtam, hogy azért nem örülök neki, mert nem tudok a parkban sétálni? Ne adj olyan szavakat a számba, amit nem írtam. A 20-25 fok pedig aztán minden, csak nem irreális.


Továbbra sem lesz senki proli attól, mert nem szereti az esőt és nem örül neki, ellenben azzal, aki azt hiszi csak az lehet az igaz és jó, amit ő annak gondol és akibe annyi intelligencia nem szorult, hogy képes legyen elfogadni, ha más emberek más dolgokat szeretnek, más dolgoknak örülnek, mint ő.

2022. márc. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!