Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy lehet ugy élni egy...

Hogy lehet ugy élni egy társasházban hogy egyik állandoan beszól utál köpköd, másik a pasimra nyomul kúszvamászva, harmadik kipletykál de hazudva, stb?

Figyelt kérdés

Ha elköltözöm ugye, az sem garantált hogy máshol szent emberek lennének.


De nem bírom már ezt a folyamatos gyűlöletet köpködést.


Mind nő.


Öreg nenikkel bacsikkal hazmesterrel ferfiakkal persze semmi bajom nincs. Meg egyetlen egy magyar lánnyal nincs.


A többi csaj/nő az joformán megölne engem.



2022. márc. 31. 18:46
1 2
 1/17 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Miért találkoztok velük ennyit? Amikor mi laktunk társasházban albérletben, én kb. egy embert nem láttam soha a lépcsőházban.
2022. márc. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Romák a nők? Akkor el kell költözni a putris házból.
2022. márc. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
En sem ertem. En hebe-hoba futottam ossze eggyel, csak koszontunk, azt viszontvalltaska.
2022. márc. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Itt állando interaktivitás van

Erkelyeken is beszelnek egymashoz. Legutobb a pasimra nyomulo hozzám kiabált fel es szólongatta a páromat.

A masik mellettem lakik kozvwtken allandoan nyitott ajtonal takarit akarmikor jövök megyek folyamat kint van szinte a lepcsohazban.(ez a pletykás)

A köpködős meg a pasimra nyomuloval spanol allandoan erkélyen van ő is vele. Annyit jar mar ez a csaj a nyomulo csajhoz h mintha ott lakna naluk. Allandoan megy a zene is hétvégente.


Lepcsohazban ezer biztos akkor jonnek amikor en vagy mi a parommal.


De még utcán is mindenhol ott van mint az ördög lepten nyomon ossze futunk vele boltban is.

2022. márc. 31. 19:00
 5/17 A kérdező kommentje:

Akkora szerencsém van a parommal hogy nem áll le senkivel, lepattintja magárol a pletykásat, a nyomulot, a köpködőst, de a magyar lanyt is, hogy kezdek hinni istenben hogy ilyen nincs meg egy ferfi nekem ez ajándék.


De ez a sok "lelki bántalmazás" a saját "otthonomban",engem már kicsinál.

2022. márc. 31. 19:03
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapjan elegge putrinak tunik a hely.
2022. márc. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Mert mashol nincsenek kuszva mászó nyomulo nők, beszólogatósak, pletykásak??


Mert akkor inkább elkoltozok ha nem ugyanott leszek ezzel, mint ahol a part szakad.

2022. márc. 31. 19:09
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem fehér szomszédokkal nincs ennyi gond
2022. márc. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
De ezek is fehérek javarészt csak azok a "csóróbb" fajta
2022. márc. 31. 19:14
 10/17 A kérdező kommentje:

De nem akarom elhinni hogy mashol szent emberek élnek??


A gyk is csak az nem csalja pl a párját aki nem szégyelli. Minden 2.szeretőt tart meg stb.

Az emberek vmi erkolcstelenul romlott kulturálatlanok.


Komoly ha költöznék annak lenne tényleg értelme??

2022. márc. 31. 19:15
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!