Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Fábiánházára érdemes költözni?...

Fábiánházára érdemes költözni? Közbiztonság érdekel leginkább.

Figyelt kérdés
Nyíregyházáról költöznénk, a jelenlegi panel árából Fábiánházán egy számunka ideális, szép családi házat kapnánk a pénzünkből úgy, hogy még maradna is jópár millió. Munka nem gond, otthonról végzem én és párom is. Milyen a közbiztonság? Lakosság összetétele is csak ebből a szempontból "izgat", bőrszín nem érdekel. Köszönöm.

2022. ápr. 3. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kozbiztonsag nem jo. Nagy a kisebbseg aranya, es ez barmennyire nem foglalkoztat teged, a ketto sajnos nagyon szorosan osszefugg. Emellett rohadt messze van mindentol, nyugisabb telepulesen is tudsz nezni normalis aron ingatlant. Pl tiszaparti telepulesek, Timar, Szabolcs, Gavavencsello, Balsa, Tiszabercel. Ezen a kornyeken elfogadhato a kozbiztonsag, bar itt is vannak erdekessegek
2022. ápr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Szabad tudni, hova valósi vagy ezek közül?
2022. ápr. 4. 20:58
 3/9 anonim válasza:
32%
Ne félj megvédelek
2022. ápr. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
1 vagyok. Gavavencsellon nottem fel, de mar nem ott elek. Ezen a kornyeken inkabb Szabolcsot, Timart, Tiszanagyfalut vagy Bujt, Ibranyt ajanlanam inkabb, de Vencsello sem a legrosszabb
2022. ápr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, 4-es. Nagyhalászon találtam még egy jó ajánlatot, az mennyire vészes? Ha Ibrány nem az, gondolom ott sincs gáz.
2022. ápr. 5. 21:05
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindket varosban nagyon magas a kisebbseg aranya, viszont Nagyhalaszban a kozbiztonsag rosszabb, Ibrany fejlettebb, rendezettebb, odafigyelnek a varosra a vezetok, ezert elhetobb, biztonsagosabb. Miert ragaszkodsz szabolcshoz ha otthonrol dolgoztok?
2022. ápr. 6. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Itt nőttem fel, valamint ide köt a család is. De az Alföldön túl semmiképp nem mennék.
2022. ápr. 6. 20:56
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm a válaszod!
2022. ápr. 6. 20:59
 9/9 anonim válasza:
Én is Ibrányt tudnam ajánlani Nyíregy környékén. Viszonylag fejlett (szabolcsi átlaghoz képest mindenképpen). Az infrastruktúra, elérhető közszolgáltatások egész jók, elfogadható a tömegközlekedés is. Ott is van sok kisebbségi, viszont döntő többségében a város a szélén, a "telepen", messze a központi részektől.
2022. szept. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!