Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A 70 éves szomszédom éjszakánk...

A 70 éves szomszédom éjszakánként akár órákon valami Gizelláról ordibál nagy hangerővel, és ez felettébb idegesítő, de nem akarok konfliktusba kerülni vele. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Geri bácsi egy jóindulatú ember, de elég hirtelen haragú, meg talán nem is hinné el, ha mondom neki. Egyedül lakik a mellettünk lévő házban, és olyasmikre kell gondolni az éjjeli kiabálásai alatt, mint hogy "Gizella, miért tetted ezt?" vagy "Gizella, hazudtál nekem!"... Talán két hete kezdte, és nem annyira nagyon hangos, de a hálószoba ablaka pont felé nyílik, és eléggé megnehezíti a pihenést, meg persze nyugtalanító is. Főleg, hogy fogalmam nincs, ki lehet ez a Gizella.

2022. ápr. 11. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Ez tök jó kezdés lenne egy thrillerhez. :)
2022. ápr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Levél a postaládájába... "Drága Geri, már úgy bánom... bocsáss meg, ha tudsz, nekem sokat jelentene. Másképp csinálnék már mindent. A Te Gizellád."
2022. ápr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1-es, valóban :)

2-es, rajtad jót szakadtam ;)

2022. ápr. 11. 20:19
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#2-es ez mekkora ötlet!!!

Próbáld ki kérdező, még be is johet! :))

2022. ápr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Geri bácsi híres magyar opera- és táncdalénekes. A sűrű napközbeni fellépései miatt csak két munkanap között, éjszaka van ideje próbákat tartani. Most éppen a nagysikerű "Gizella" című darab betétdalának előadására kérték fel.
2022. ápr. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
Vedd fel a kapcsolatot a helyi családsegítővel.
2022. ápr. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%
Szenilis vénember
2022. ápr. 12. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem olyankor iszik
2022. ápr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szakadok a hozzászólásokon :D.

Viccet félretéve, higgadtan és diplomatikusan, de azért beszélj arról a tatával, hogy álmában kiabál, és kicsit zavaró. Lehet, hogy nem is tud róla, és akkor elmegy megvizsgáltatni magát.

2022. ápr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!