Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Agresszív, bolond szomszédokat...

Agresszív, bolond szomszédokat hogy kérjem meg, hogy ne üvöltessék a tvjüket?

Figyelt kérdés

IGazi panel prolikat képzeljetek el a 80as évekből, akiket nem érdekel egyáltalán a környezetük.


Az egyik ráadásul süket is, így maximum hangerőn üvölt a tv, ami eléggé áthallatszik.


Összetűzésbe nem kerültem még velük, de kerülöm őket, egész nap k.anyázzák meg üvöltöznek egymással, tehát nem tudom, hogy lenne-e értelme értelmes ember mondjára beszélni velük.



2022. ápr. 16. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Múltkor kerestem valami ízléses ibizamixet,olyan kemény durrogós,ütemeset.


Volt mellé egy mélynyomó,meg kettő akkora hangfal hogy a kocsiból alig tudtam felhozni.megvártam a reggel 8at,majd ráadtam a decibelt és elindultam utána a haverokkal túrázni.


este értem haza,8kor, hallottam hogy még dübörög a techno, a szomszd meg sírva könyörgött hogy kapcsoljam már ki, mert nem bírja idegekkel.


Mondtam neki elnézést, de véletlen úgy maradt, mi meg elmentünk túrázni, most értem haza.


Azóta az egész házban kuss van, senki nem hangoskodik.

2022. ápr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet én is csináltam, hogy "véletlenül" bekapcsolva hagytam a rádiót, "véletlenül" jó hangosan.
2022. ápr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
engem irritálna, és ahogy írtam, süket jóformán, nem is hallaná.
2022. ápr. 16. 17:14
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Az elvetemultre nem hat szinte semmi. Se melynyomo, se egesz nap uvolto zene, mufaj nem relevans. Fel kell jelenteni csendhaboritasert. Ha tovabb szemetkedik, be kell fenyiteni.
2022. ápr. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ilyen idiótákkal felesleges felvenni a harcot...kizárt hogy letudd őket nyomni.Nekik ez a normál színvonal.Te meg lesüllyedsz, és valószínű ha egy csata lesz belőle ahol visszavágnak márpedig az ilyen tajparasztok miért is hagynák annyiba a dolgot...akkor újra és újra vissza kell vágnod valamivel.Ami minden jóérzésű ember lelkét megviseli,mert nem ilyen beállítottságú.

Az a baj az ilyenekkel hogy alapból ilyenek, ha felpiszkálod őket, akkor még jobban fogják csinálni, vagy már csak azért is.

Valószínű ha szépen megkéred őket az sem járható út.

Ha mondjuk a csendháborítás fogalmát kimerítik, mert mondjuk olyan időpontban hangoskodnak ami törvényileg tiltott, akkor tehetsz bejelentést a rendőrségen. Kimennek, bekopognak...elmennek.Nem történik semmi.De hátha az egy kicsit megfékezi őket.Ha nem, akkor újra is újra rájuk kell küldeni a rendőrséget lehetőleg úgy hogy ne derüljön ki a személyed.Persze érdemben semmi nem történik, pláne ha egyáltalán kifárad a rendőrség a helyszínre.

De az ilyen csürhével sehogy máshogy nem fogsz tudni boldogulni.És sosem tudhatod mekkora állatokkal van dolgod...egy harc lehet odáig fajulna hogy a testi épséged is veszélybe kerül,mert ki tudja milyen kontroll van náluk.Lehet simán elmennek a végsőkig is.

Esetleg a lakóközösségi összefogás is működhet, és közös képviselőnek bejelentés.

2022. ápr. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ezekkel szerintem verekedesig is fajulhatna a vita, mert konretan vadallatok.


Kozos kepiveselo fel kb toluk, meg magan tulajdon, nem lehet mit tenne sajnos. Kozvetlen szomszed, igy megkeserithetik meg jobban az eletunket.


Legalabb a poloskaig kidoglottek hala az egnek, kop kop.

2022. ápr. 16. 17:38
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmentek, beletörsz egy kulcsot a zárukba...
2022. ápr. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

Megpróbálnám megkérni őket, hogy legyenek halkabbak.

Szomszédomnál nem jött be de egy próbát megér.


Egyszer leordítottam a szomszéd fejét és reflexből kést rántott úgyhogy azt nem ajánlom.

Kihívtam a rendőröket, azt mondták kicsi a kés úgyhogy elmentek.

Barkácsáruházban árulnak hangelnyelő szivacsot, olyannal végül beterítettem az egész falamat ami közös velük.

2022. ápr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

tegnap dé.u. 2től hangosan hallgatta a tv-t, fokozatosan emelve a hangerőt, este 10kor kb full hangerőn szólt már, gyomorgörcsöm volt estére. Na mondom elég, lesz ami lesz, ez már tűhetetlen, füldugón keresztül áthallottam..


Bekopogtam, volt 5 perc mire kinyitották, szép, nyugodt hangnemben (tűrtöztettem magam) megkértem, hogy halkítsák már le, mert ez elviselhetetlen amióta visszajött az egyik családtagja, azóta ez van(a süket), egyből támadaás: Üzzem el innen xy-mat? - Mondom nem azt mondtam, csak hogy azóta megy ez, ezért tudom, hogy nem te csinálod.


Lehalkította, bár minimálisan lehetett hallani, de ahhoz képest megváltás volt.


Remélem megjegyzik, és egy darabig nyugalom lesz.

2022. ápr. 17. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!