Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Veszprém Haszkovó utca/...

Veszprém Haszkovó utca/ Haszkovó lakótelep tényleg annyira rossz környék?

Figyelt kérdés

Lakásvásárlás előtt állunk, amelyik ingatlant kinéztük az a Haszkovó lakótelepen van.


Sok rosszat hallottunk erről a környékről de aki ott él, vagy ismeri Veszprémet el tudná mondani, hogy milyen ott a közbiztonság, milyenek nagyjából az ott lakók, valamint olyat is hallottunk, hogy gyakoriak arra a patkányok.


Mit tudtok erről, valóban annyira rossz környék, hogy nem érdemes odaköltözni?



2022. máj. 16. 23:31
A kérdező szavazást indított:
Egyáltalán nem biztonságos, sok rosszarcú él ott
Biztonságos, de "furcsa figurák" laknak ott
Biztonságos, átlagos utca, éjszaka is lehet nyugodtan sétálni
11 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagy butaság, hogy veszélyes a Haszkovó :’D 20 évig ott nőttem fel, az ég világon semmi baj nincs vele. Nem több, mint bármelyik város lakótelepi negyedében. Tök jó a tömegközlekedés, vannak boltok, vannak iskolák, mi kell még? Éjszaka is teljesen biztonságos.
2022. máj. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Cigányok vannak?
2022. máj. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

ott laktam. 2 nem nagyon.

Amit a kérdésbe írsz butaság. Biztonságos és viszonylag tiszta környék. Nyáron fák lombkoronái egymás hegyén hátán, a lakók átlagosak. Cigányok... 1-2 biztos van, de nem romatelep, bár ez egész Veszprémre igaz kb.

Pokoli tornyon kívűl nincs rossz környék Veszprémben.

2022. máj. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Hát azért a Dózsaváros elég para tud lenni :DD
2022. máj. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

Már a Dózsából sok romát kiraktak anno.

Csak régen volt úgymond rossz környék.

De most már semmi gond nincs vele.

2022. máj. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
Egyáltalán nem veszélyes, ahogy egész Veszprém sem, soha nem történnek utcai bűncselekmények. De ha van gyereked, ne az ottani általánosba irasd
2022. máj. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

Nem vészes, de kicsit lenézettnek számít a veszprémiek között a haszkovó-stromfeld-jutasi környéke. De kezdésnek nem rossz, aztán ha nem jön be tovább tudtok állni pár év múlva.

Hasonló árkategóriában én inkább a Munkácsyt ajánlanám, közelebb van a belvároshoz is meg nekem pl szimpatikusabb.

Ha a suli kérdés fontos: Báthory általánost nagyon nem ajánlom, a közelben a Deák/Kossuth, amik jobb sulik.

2022. máj. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A Báthory szerintem sem a legjobb.

Unokahúgom most harmadikos, de mondják unokabátyámék, hogy lehet, el fogják vinni, mert nagyon trágya, a társai is borzalmasak.

Mi a rossz

hírnév oka??

2022. máj. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
Báthoryba jártam én is. Nagyon alja hely, meleg víz nincs, fűtés sincs, mert drága, a padló mindenhol szakad fel, a tanárok meg megalázzák, csúfolják a gyerekeket, nálunk alsóban az osztályfőnök rendszeresen vert is pár gyereket, nem is akárhogy
2022. máj. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom 😭😭

Ez borzalmas.

Az ilyen nem tanárnak való. 😪

2022. máj. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!