Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csinálhatnék ha büdös a...

Mit csinálhatnék ha büdös a szomszéd?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Albérletbe élek. Alattunk lakik egy bácsi,iszik dohányzik de nem is ez a gond,hanem szó szerint mocsok szag van.. nem tudom elmagyarázni,de nagyon büdös. Nem szokott fürdeni gondolom,mert amikor a lépcsőházba összefutok vele is ugyan ez a szag. Gyüjtőget mindent a lakásba.

Kedvesen lementem beszélni vele,de nem jutottam semmire. Több szomszéd is, közös képviselő stb.. de senki nem jut semmire.

Itt a nyár,és behányok olyan szag van a szobámba..

Ötletek hogy mit tegyek? Biztos más is járt már így.


2022. máj. 18. 00:08
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Emiatt felmondhatsz es visszajar a kaucio.


Egyebkent a jegyzonel kerhetsz birtokvedelmet. Berlokent is irhatsz.

2022. máj. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az önkormányzat szociális osztályával próbálkozzatok, hátha kimegy hozzá egy szociális munkás, és rábírják vagy segítenek neki, hogy takarítson ki. Ha önkormányzati tulajdonú a lakás, akkor van módjuk a megrendszabályozására.
2022. máj. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Habosra vert fos válasza:
18%
Hát… figyi, nemtom, a matektanárom volt anno retek büdös. Vidd el strandra, vagy vmi, hátha még nem látott vizet. Illetve ha felrobbantasz egy illatosítót a lakásában, az lehet megoldás. Csak húzd ki a biztosítószeget, ordítsd el magad, hogy flashbang, aztán várj egy kicsit!
2022. máj. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 mahoumacross válasza:
14%
Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot.
2022. máj. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az a baj,a költözés az utolsó lenne.

Ezen kívül jó az albi, jó áron bérelem,és jöhetett velem a kisállatom is. Szép jó helyen van stb..

Szóval bízok benne,hogy valahogy másképp is el lehet intézni ezt.

2022. máj. 18. 01:59
 6/10 A kérdező kommentje:

Az önkormányzat se tett semmit sajnos.. nem tudom mit lehetne még.

De nem csak én szenvedek, több szomszéd is.

2022. máj. 18. 02:00
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#3:

Ha csak gyökérségeket tudsz írni, inkább meg se szólalj, barom.

2022. máj. 18. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Önkorinak szólni, hogy nézzenek rá.
2022. máj. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

Büdös Könyv te vagy az? :D

Szar vicceket félretéve, még azt látom opciónak, hogy a többi lakóval összebeszéltek, mindenki bevállal valami tisztálkodószert, a legolcsóbb is bőven jó. Aztán közösen elviszitek a bácsihoz, odaadjátok neki és megpróbáljátok kedvesen elmagyarázni, mennyire zavar titeket a szag. Ha ez sem válik be, már tényleg csak az marad hogy kipateroljátok a tulajjal, de az inkább legyen a legutolsó lehetőség...

2022. máj. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Több mint valószínü, hogy már demens es öregek otthonaba kene vinni
2022. máj. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!