Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hasonló PÁROSÍTÁSOKBAN lakott...

Hasonló PÁROSÍTÁSOKBAN lakott már valaki? Győr-Debrecen? Sopron-Szeged? Székesfehérvár-Nyíregyháza? Fejlettebb(nek tartott) nyugati nagyvárosban, utána (netalán előtte?) keleti megyeszékhelyen. Melyik város volt és mely szempontok alapján neked jobb?

Figyelt kérdés

Azért kérdem kifejezetten azoktól, akik ilyen (vagy ezekhez hasonló) párosításokban éltek már (valameddig - mindkettőben), mert ők nagyobb valószínűséggel tudnak szólni mindkét (egymástól kilométerben nagyon távoli) város előnyeiről ÉS hátrányairól!


Vagy ezen városokat környező (továbbra is egymástól km-ben rendkívül távoli, illetve akár több mindenben is különböző) falvak/kisvárosok előnyeiről, hátrányairól - emiatt írtam, hogy szívesen venném a fentiekhez akár csak HASONLÓ párosításokban élők véleményét is. A két távoli (keleti-nyugati) falu, vagy kisváros negatívumait, pozitívumait.


Egyáltalán nem biztos, hogy a nyugat lenne (majdan, vagyis a közeljövőben beérkező sok hozzászólásból kiolvasandók alapján) mindenkinek a "jobb" választás.

Az én szempontjaimat (mi alapján mérlegelek) egyenlőre nem írom le. Szerintem némileg mások ezek, mint a legtöbb ember tradicionális/szokásos aspektusa.



2022. máj. 22. 16:55
 1/1 anonim ***** válasza:
75%
Egyik baráti család Debrecenből költözött Győrbe. Azt mondják, fényévekkel jobb Győrben élni. Még az emberek is mások, nem olyan begyepesedettek, mint Debrecenben. Ők mondták, én sosem éltem Győrben, nem tudok véleményt mondani.
2022. máj. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!