Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Minden hétvégén pénteken...

Minden hétvégén pénteken kezdi vasárnap este vége hangos zene a szomszédba (családi ház) lehet tenni valamit?

Figyelt kérdés

Gondolom másnak is van ilyen gondja..???

Nálunk ez az első év ami ilyen teljes tanácstalanság... lassan baba is lesz és minden hétvégén eszt kell hallgatni

Nem tudom hogy fogjuk bírni


2022. máj. 22. 18:03
 1/10 A kérdező kommentje:
Van már hogy a hétvége is kevés neki.. és hétköznap is megy a hangoskodás
2022. máj. 22. 18:04
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Jelentsd fel csendháborításért
2022. máj. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Én a feljelentés előtt azért megpróbálnék vele emberi hangon beszélni, hátha nem is tudja, hogy zavar másokat.
2022. máj. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hány órától lehet feljelentést tenni??
2022. máj. 22. 18:25
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Ebben az országban a pihenéshez való jog csak a föld alatt érvényes!
2022. máj. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
nincs időhöz kötve de sok szerencsét nem fog történni semmmi
2022. máj. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

Keress más szomszédot is, akit zavar, és együtt, udvariasan kérjétek meg, hogy picit halkítsa le. Nem biztos, hogy hatásos, de egy próbát megér.

A baba miatt viszont nem kell aggódnod, őt egész biztos nem fogja zavarni.

2022. máj. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

Csendhaboritasert lehet egesz nap rendort hivni. Vagy beszelj vele. De akkor mar rendort nem hivhatsz.


Nekunk bevalt,h Elvis meg Ray Charles szamokat jatszottunk hangosan. Elkussoltak tole. :D A vegen meg elkoltoztek alolunk.

2022. máj. 23. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%
Először beszélj vele. Ha nem hat akkor jöhet a rendőrség. És ha nem történik semmi, akkor hívd a megyeszékhely rendőrségét. Falun' ha haver a rendőr, nem csinál semmit.
2022. máj. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%

Nálunk is ez volt a probléma. Péntek estétől vasárnapig ment a tuc-tuc meg a mulatós. Néha olyan hangosan, hogy rezegtek az ablakok az egész lakótelepen. Egy idős házaspár kihívta a rendőrséget, másnap a férfit elkapták és megpofozták. Egy ideig senki nem mert szólni, majd egy idő után k...ra elegem lett, és én is szóltam nekik. Lehalkították, aztán egy idő után visszahangosították. Megint szóltam. Másnap megint ez volt, akkor megint szóltam. Amikor már harmadszorra kellett szólni, akkor már bocsánatot is kértek, mert elvileg mi jóban vagyunk. Aztán egyszer éjfélkor indult be rohadt hangosan a zene. Na, akkor odakiabáltam, hogy átmegyek a házaspárhoz és együtt hívjuk a rendőrséget, ha nem hagyják abba. Ez volt kb. 2 hónapja. Azóta egy mukkot sem lehet hallani, még halkan se szól a zene.

Keresni kell valakit, akivel összefogsz, hátha az jobban hat rájuk, bár sajnos vannak reménytelen esetek, akik annyira primitívek, hogy azt gondolják, joguk van bármikor bármit csinálni és eszükbe se jut, hogy másokat zavarnak.

2022. máj. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!