Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért nem szeretnek átjárni a...

Miért nem szeretnek átjárni a Pesti oldalra?

Figyelt kérdés

A barátnőm Budán él ,ott is született, nőtt fel.

Én vidékről származom,gimi után költöztem Budapestre, már 6 éve itt élek,ide jártam egyetemre,itt dolgozom.

Azt vettem észre,hogy a barátnőm és a szülei sem szeretnek átjárni a pesti oldalra. Mondta egyszer, hogy amit csak lehet Budán intéz. A szülei pedig konkrétan tényleg nem hagyják el Budát.

Amikor megkérdeztem,a barátnőm azt mondta azért mert Pest mocskosabb,sok az ember, büdös, fura emberek vannak ott.

Csak én nem látom a különbséget?.D

Pl szórakozni igazán csak a pesti oldalon lehet rendes áron szerintem, én tényleg nem látok akkora különbséget a 2 oldal között:D

Ha pl valami miatt mégis át kell menjen a barátnőm Pestre,rendesen kikészül,ideges lesz:D

Ez miért van amúgy? Én vagyok a fura,hogy nem látom ezt át?

Nektek mi a véleményetek?



2022. máj. 25. 08:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Én pesti vagyok és én sem járok át, mert ezt az oldalt ismerem jobban és gyorsabban elboldogulok. Viszont budán régen is a tehetősebbek laktak, talán a barátnőd egy kicsit sznob. Amúgy tisztaság szempontjából én sem érzem a különbséget, mocskos egy város. Szerintem ők a mocskot az emberekre érthették, hogy Pesten lakik a pórnép.
2022. máj. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
sznob
2022. máj. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Én Budán nőttem fel szeretem pestet az egy problémám a szmog és a növények hiánya.
2022. máj. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
Buda szebb, vidámabbak az emberek, jobb ott a hangulatom. Olyan békés/barátságos/otthonos. Én is sznob budai vagyok, nem szívesen járok Pesre.
2022. máj. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Bocs, de pl. az új Dürer Kert már Budán van, és eszméletlen jó bulik vannak ott. ;)
2022. máj. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
En budara nem szeretek jarni
2022. máj. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Lehet mert közelebb van neki
2022. máj. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A hidak eléggé lekorlátozzák a lehetőségeket, sok ember ezért intéz inkább mindent a "maga oldalán". Így lehet ehgy utcával lejjebb kerülni, de egy híddal lejjebb elég nehéz.
2022. máj. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én Pesten járok, át szoktam járni Budára is, de szerintem nagyrészt, úgy általánossàgban tényleg Pest mocskosabb, több az idióta. Mondjuk ez nem adna nekem indokot arra, hogy ne menjek át soha.
2022. máj. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%
13 ev kulfoldon eles utan, ahogy a repterrol megerkezem, legfeljebb a hidakon megyek at a rakpartig. Foleg ahogy lesullyedt minden, az a lapos hely csak lehangol. A dombok, a zold, regi hazak, de akar kavezok, uzletek, minden megvan nekem a budai oldalon. Annak is a kozepso es eszaki resze. Del-Buda mar nekem rohadt idegen. Es a Fehervari ut ronda, a Szilagyi Erzsebet fasor nagyon nem olyan.
2022. máj. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!