Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért nem köszön az új szomszé...

Miért nem köszön az új szomszéd ha vele van a felesége?

Figyelt kérdés

Miért nem ? Ez szerintem tök alap dolog. Sőt, hátat fordít...

Ha egyedül van, köszön.

Én mindig köszönök a férfi ismerőseimnek és a párom is a női ismerőseinek ha vele vagyok. Ebben nincs semmi olyan, amiért mérges lehetne a társunk.


2022. máj. 25. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Azért, hogy kérdést írjál ki róla.
2022. máj. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű ez van írva a szabálykönyvbe.Az ilyeneknél komolyan megvan szabva hogy mit tehet és mit nem.

Én ismerek olyan férfit, akinek a nője azt is megszabta kivel beszélhet. A kapcsolat elején még finomkodott, a férfi tele volt barátokkal.Mostanra már egy sincs mellette.A nő szépen leépítette őket vele.Aztán volt hogy sunyiba kellett titokba telefonálnia, nehogy a nő megtudja.Mert akkor világvége lesz :) És ez nem vicc. Ez véresen komolyan ennyire durva.Vannak ilyen nők.Meg ilyen elvetemült férfiak is :)

2022. máj. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
98%
A felesége betegesen féltékeny, a fickó meg papucs.
2022. máj. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Meg van tiltva neki :D
2022. máj. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!