Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapestre vagy Sopronba...

Budapestre vagy Sopronba költöznétek?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó munkalehetőségem Budapesten, nettó 500 ezer forint/hó, Sopronban nincsen munkalehetőségem még, viszont a szüleim inkább azt mondják, hogy oda költözzek, mert akkor áttudnék járni Ausztriába dolgozni, + akkor tudnék kint bevásárolni is, mivel kint jobb minőségűek az ételek.
2022. jún. 8. 11:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Budapestre mennék. Hogy neked mi a jobb azt lehet hogy csak utólag tudod meg mikor már ott vagy. Mind2vel jól jársz.
2022. jún. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
Körül kéne nézni, Ausztriában mit és mennyiért tudsz dolgozni. Csak két meglévő állást lehet összehasonlítani.
2022. jún. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem válaszd a budapesti lehetőséget. Az már konkrét állás, ne add fel azért, hogy majd csak találsz valamit Ausztriában.
2022. jún. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
Menj Sopronba,nekem meg add oda a Pesti állást.
2022. jún. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
30%
Sopron
2022. jún. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%

A két rossz közül akkor már Sopron.

De leginkább egyik sem.

2022. jún. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

"mivel kint jobb minőségűek az ételek."


Jaj, annyira bírom ezt a külföld-b*zi felfogást, hogy Magyarországon már kajából is csak szemetet ehetsz meg egyéb klisés baromságok. -.-

2022. jún. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Oké utolsó.... Mindenki hazudik.
2022. jún. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%
Sopron. Határ mellett lakom én is.
2022. jún. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a jelenlegi felállásban nincs valódi kérdés... Budapesten országos szinten kiemelkedő bérezési szintet kínáló munkához jutottál, gazdagon el vagy látva helyi infrastruktúrával, millió és egy lakhatási lehetőség áll rendelkezésre... Minden adott.


Sopron egyre jobban leépül. Az Ausztriában gazdagodni vágyó szerencsevadászok vegyes felhozatalú tömkelege ellepte a várost. Egyre több a putris c*gány, egyre vegyesebbek a lakosok. Romlani fog a közbiztonság, ezáltal az életminőség. Bármilyen szép és kellemes hely volt Sopron, nagyon sokan "rárepültek" már...

2022. jún. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!