Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek ,az normális,vagy...

Szerintetek ,az normális,vagy nem normális ha nem mindennap akarok kommunikàlni lakótársammal,hanem elvagyok vonulva a szobámba?

Figyelt kérdés
N
2022. jún. 8. 22:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
16%
Nem baj, de egy bizonyos határon túl antiszoc viselkedés!
2022. jún. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hat van hogy beszélgetek persze, de lakotarsam kb azt igényelné hogy mikor hazajön mindig menjek ki hozzá,minden egyes alkalommal dumálni, ami nekem nem tetszik
2022. jún. 8. 22:45
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem teljesen normális.
2022. jún. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az hogy ha itthon van rohanjak ki hozza dumalni?!!!!minden egyes alkalommal? Hat szerintem nem normalis aki ezt varja rl ..mi a francnak lenne kötelessègem ,allandoan dumalni vele???
2022. jún. 8. 22:52
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Te ilyen vagy, ő meg olyan, tartsátok tiszteletben egymást. Ha normális alatt a többség szerint elfogadottat érted, akkor nem normális.
2022. jún. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
Én három év alatt jó ha kétszer beszélgettem a lakótársaimmal, nem társalkodónőnek voltam ott, hanem albérlőként.
2022. jún. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Meg hogy ki, mikor, hova megy! Azt is megbeszélni! (Ez irónia!)


Szerintem nem feltétlen, csak ha összefuttok! De ez miért jött fel? Ő igényelné a folytonos beszélgetést, ha mindketten otthon vagytok? Akkor meg kell beszélni, hogy nem ugyanolyan beállítottságúak vagytok és ne sértődjön meg, de Te nem igényled a folytonos beszélgetéseket!

2022. jún. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

Az alap, ha köszön, esetleg ha valami fontos dolgot mondana, akkor beszél veled. Az, hogy megfojt a jelenlétével az már sok és ezt neki is észre kéne vennie, hogy te nem élvezed ezeket a beszélgetéseket, neked ez terhes.


Alapjáraton lakótársa azért lesz valakinek, hogy olcsóbb legyen a fedél a feje felett. Összeköltözni valakivel nem egy véget nem érő pizsamaparty, mindkettőtöknek megvan a maga élete. Az, hogy beszélgessetek, legjobb haverok legyetek, egy bónusz, nem egy alap elvárás.


Egy munkatársnőm pl egy ellentétes lakótársat fogott ki. A munkatársnőm nem az állandóan csevegő tipus, de azért azt szereti ha amikor hazaér, akkor némi jóhangulat fogadja.

A lakótársa meg hangulatember volt és egyszer tök jól elvoltak, máskor a munkatársnőm meg arra ért haza, hogy a lakótársnője csapkod, puffog, morog.


Ő többek között ezért is ment el, mert mondta nekem, hogy utál hazajárni, mert sosem tudja mi vár rá otthon, egy kellemes délután vagy a lakótársnő hisztije.

2022. jún. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%

4: wow.

3-as vagyok.

Az a kérdésed, ami a kiírásban szerepel, hogy NORMÁLIS-E, hogy NEM AKARSZ vele minden nap beszélgetni. Erre írtam, hogy igen, normális. Erre totál az ellenkezőjét szeded ki belőle.

Ember, legalább a saját kérdésed kiírására és értelmezésére figyelj már oda...

2022. jún. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen,bocsika,fèlreértettem.Igazad van!
2022. jún. 9. 00:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!