Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Érdemes külföldön munkát...

Érdemes külföldön munkát vállalni ha itthon rendetett körülmények között élek?

Figyelt kérdés

arra gondolok, hogy van saját tehermentes lakásom és csak a rezsit kell fizetnem, viszont nettó 250-nél nem több egyik hónapban sem a fizetésem.


viszont ha külföldre költöznék ott lehet keresnék dupla ennyit, viszont ugye ott bérelni kellene legalább egy szobát+rezsi valamint akárcsak Ausztriában jóval drágább a rezsi és üzemanyag is.


2022. jún. 24. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
6%
*rendezett körülmények
2022. jún. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen szakképzettséged van, mennyire tudsz németül.

Kétszer annyi fizetés mellett semmiképpen nem.

Én 4-5-ször annyit kerestem kint, így megérte.

2022. jún. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5%
bocs, hogy kijavítottalak, egyes voltam, nem bírom a helyesírási hibákat
2022. jún. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Siman. Nagy a vilag, kar itt meghalni
2022. jún. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem mindenképp, csak és kizárólag anyagiak miatt nem érdemes, de kinyílik a világ és máshogy látsz mindent, ha kipróbálod magad máshol is. Ha meg kiadod az itteni lakásod, akkor akár a külföldi albérlet is lehet "ingyen" (Nyilván ez sok tényezőtől függ).
2022. jún. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, mondjuk én kizárólag anyagi okok miatt gondoltam a külföldi munkavállalásra, de akkor ezek szerint ez így kapufa
2022. jún. 24. 11:16
 7/9 anonim ***** válasza:
98%
Külföldön sem jobb a helyzet. Ne hogy azt hidd. Én jelenleg Øyerben élek. Most a nettó fizetésem 63317 NOK. Ami a (2022.06.24.) mai árfolyamon 2341463 magyar forintnak felel meg. Ki fizetem a havi kötelező rezsi számlákat plusz a napi megélhetésre a kaját és hónap végére marad 67OO NOK (247766 Ft). Amig Budapesten éltem addig nettó 317000 forint volt a fizetésem, és a hónap végére nem maradt egy fillérem se! Szóval külföldön sem jobb a helyzet. Mert igaz hogy többet lehet keresni. De ennek fejében jóval nagyobb a drágaság is.
2022. jún. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7

ha jól értem akkor épp kb 6.700NOK-kal előbbre vagy Magyarországhoz képest. Persze kérdés ez ott mire elég. Tippelek, nem sokra?!

2022. jún. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
kedves kérdező véleményem szerint ez csak abban az esetben éri meg ha esetleg határtól nem messze laksz és átjársz Ausztriába dolgozni. osztrák fizetésből Magyarországon megélni, az jelenleg megéri amíg marad a stoppolt rezsi és benzinár.
2022. jún. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!