Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tavaszmező utca és környéke...

Tavaszmező utca és környéke mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés
Akár nappal, akár este. Az ottani magánkollégium miatt érdekelne.

2022. júl. 6. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én évekkel ezelőtt jártam a Tavaszmező utcába viszonylag többször egyetemi felkészítőre, igaz volt néhány érdekes alak, de nekem annyira nem tűnt gáznak. Na persze lehet annak, aki évek óta ott él és nap, mint nap ott jár-kel, más lenne a véleménye. Na meg a felkészítő ált. délelőtt/délután volt, nem este, tehát arról a részéről nem tudok nyilatkozni.
2022. júl. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszi a választ! (:

Néztem a tömegközlekedést, elvileg a Szűz utcán és a Baross utcán kéne elhaladnom a megállóig reggelente sulibamenet. Ha jól láttam, arra van egy òvoda, Óbudai Egyetem és egy ált suli. Szóval csak nem lehet annyira rossz környék,mint mondják,nem?!

2022. júl. 6. 22:55
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 3,5 évet ott laktam a kukac koliban alapképzéses éveim alatt. Egyáltalán nem veszélyes szerintem se éjjel se nappal. Nyilván vannak cigányok, meg néha csövesek, de hát hol nincsenek a 8. kerületben? Engem semmi attrocitás nem ért. Plussz ott van pár utcányira a rendőrkapitányság is.
2022. júl. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3-as nagyon szépen köszönöm a te válaszod is(:
2022. júl. 7. 20:38
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagy eséllyel komolyabb atrocitás nem fog érni. Nem fognak megszurkálni, kirabolni.

De arra azért számíts hogy a mindennapjaid részét képzelni fogja, hogy besz*rt, beh*gyozott csövesek mellett sétálsz el.


Hogy "rossz arcú" alakok végig mérnek, megszólnak séta közbe.

Nyilván ezek olyan dolgok, hogy van akit hidegen hagy, mert ez a nyóc ker, van aki pedig el nem tudná képzelni így az életet.

Neked kell eldönteni, hogy milyen a személyiséged, mi a tűrőképességed.

2022. júl. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5-ös Eddig Szegeden voltam kolis 4 évig, naponta többször elsétáltam a Kárász utcán. Ha valaki nem ismerné azt a helyet, akkor annyit róla,hogy 3-4 csöves mindig ott lakik. Sose volt velük problémám.

Szegeden is elkerültek a rosszarcú alakok,ha mégis hozzámszóltak, akkor sem volt probléma belőle. Egyik ismerősömet egyszer egy részeg bácsi késsel a kezében fényes nappal, a belvárosban megkergette, szòval sajnos ilyen dolgok bárhol elõfordulnak:/

de amíg nagyobb atrocitásnak nem vagyok kitéve,addig nincs probléma.

Köszönöm neked is a választ!

Egyébként azt hallottam vannak no go zónák is. Ezekről valaki tudna mesélni?

2022. júl. 8. 09:44
 7/10 A kérdező kommentje:

Egy kis update azoknak, akik esetleg a jövőben érdeklődnének a környék iránt: hétvégén és minden este teljesen kihalt a környék. Nagyon ritkán látok hajléktalanokat. Arra viszont vigyázni kell, hogy az ember ne lépjen bele kutyaszarba és pisibe, de ez máshol is így van. Tömegközlekedés szempontjából nagyon jó helyen van, illetve a közelben van gyógyszertár is.

No go zóna pedig Mátyás tér, Dankó utca, illetve az utca környékén található 2 park.

2022. dec. 3. 13:42
 8/10 anonim válasza:

Ezek miért no go zónák?

Írnál róla pár sort?

2023. febr. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Dankò utcában hajléktalan szálló van.

A Mátyás téren velem nem történt még semmi, 2szer voltam, de nem egy barátságos környék. Sok rosszat hallottam róla, pláne a 99-es busz miatt.

A 2 parkban nem voltam, de mindig látom,hogy csövesek és rosszarcúak csövelnek ott.

Viszont összességében elmondhatò,hogy nem bánt senki.Hozzám még csak nem is szòlt senki.

2023. febr. 21. 08:38
 10/10 anonim válasza:
Kedves kérdező, köszönöm!
2023. márc. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!