Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nekem vagy a szomszéd asszonyn...

Nekem vagy a szomszéd asszonynak kellemetlenebb hogy meglátott meztelenül?

Figyelt kérdés

Történt ugyanis tegnap estefelé, hogy épp fürödni készültem.Egyedül élek, családi házban.Már teljesen levetkőztem fürdéshez, amikor eszembe jutott hogy a felmosót meg kint hagytam.Gondoltam gyorsan kirohanok érte.A terasztól kb. 3 méterre volt nekitámasztva a falnak.Én nem vagyok alapból szégyenlős, de tudatosan nem szoktam és nem is szeretek meztelenkedni.De gondoltam kimegyek érte,megfogom és már jövök is be, 10 másodperc az egész.Így is tettem.Kimentem a teraszról leléptem,odamentem a felmosóhoz,megragadtam,és akkor megláttam hogy a szomszéd nő kb. 10 méterre tőlem a kerítésnél áll és meredten bámul rám.Én is megtorpantam egy pillanatra,de megfordultam és bementem a felmosóval.Valószínű a nő se bámult vagy ilyesmi, csak gondolom a mozgásra odapillantott és megragadt a tekintete,mert nem "hétköznapi" hogy meztelenül rohangál a szomszéd.Megilletődött.De gondolom elkapta aztán ő is a tekintetét,én meg ugye beviharzottam a házba a felmosóval :)

Amúgy jóba vagyok a szomszédokkal...nem vagyunk baráti viszonyba, de normális emberi kapcsolat van köztünk, köszönni szoktunk egymásnak ha találkozunk kint az utcán, vagy az udvaron.Néha beszélgetni is szoktunk általános dolgokról, és kölcsönös apróságok,szívességek is voltak.

Ahogy írtam nem vagyok szégyenlős,de azért mégis egy kicsit kellemetlennek érzem, hogy így látott.Vagy neki kellemetlenebb volt? Minden csoda 3 napig tart alapon 3 nap múlva elfelejti,mintha meg sem történt volna?



2022. júl. 9. 17:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Pasi vagy csaj vagy?
2022. júl. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok.De a kérdés szempontjából nem sok jelentősége van szerintem.
2022. júl. 9. 17:40
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
A vénasszony már régóta erre a pillanatra várt.Nem vetted észre hogy mindig kukkol?
2022. júl. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Dehogy kukkol :)
2022. júl. 9. 17:45
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Lett egy jó napja.
2022. júl. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Majd a férjével lebokszoljátok!
2022. júl. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Mit bokszoljak le vele? :D Nem a bokorból ugrottam a nő elé és lóbáltam meg a himbi-limbit :)

Az otthonomban meg úgy öltözködök ahogy akarok, vagy ahogy jól esik...ha sehogy, az is egy akarat :)

De ez most egy teljesen ártatlan és véletlen szitu volt.

2022. júl. 9. 18:18
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs ebben semmi, nem kell ennél többet foglalkozni ezzel még magadban sem :D Ha találkoztok, köszönj vagy beszélgess ugyanúgy, s akkor neki sem lesz kellemetlen.


Nálunk a szomszéd rendszeresen kijár pucéron a kertbe, ezt onnan tudom, hogy telefonál közben ordítva, én meg önkéntelenül is odanézek. Kb annyi hatással van rám, hogy észreveszem, felszedett pár kilót.


De mondjuk én eléggé naturalista vagyok, egyszer pl hajnalban láttam, hogy lopják az éppen gyönyörűen kinyílt orgonát, és kiordibáltam az ablakon, hogy hééé!!! jött a férjem, mérges lett, hogy én meg kinek ordibálok itt félpucéran... hát akkor vettem észre, hogy egy bugyiba' voltam. A tolvajok elmenekültek, hehe :D

2022. júl. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ha fordítva történt volna és a szomszéd nő lett volna meztelen és észreveszem bármi okból, akkor nyilván én is önkéntelenül odanéztem volna,de mellette azért akarva akaratlanul is bámultam volna.Mert férfiből vagyok.De a nők máshogy vannak bekötve :)
2022. júl. 9. 19:39
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom. Engem az ilyesmi abszolút nem hat meg. Nem szoktam direkt mutogatni magam vagy ilyenek, de itthon általában meztelen vagyok. Ha úgy tartja kedvem, akár az udvaron is. Végülis ez az én házam. Ha meg valaki meglát, lett egy jó napja. Nem fogok emiatt sikítozva elrohanni a legközelebbi bokorba :D apedig én nő vagyok.
2022. júl. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!