Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A fölöttetek lakó szomszédtól...

A fölöttetek lakó szomszédtól milyen zajokat hallotok (többi lent)?

Figyelt kérdés

Most költöztünk új lakásba, ami 1 évig üresen állt. Az alattunk lakó öreg néni folyamatosan zajt hall tőlünk, ütemes kopogást.

Ha az ajtót bezárjuk és koppan, ha a széket eltolom a parkettán/járólapon, ha saját sulyánál bezáródik a szekrényajtó az lehallatszik az alsó szintre?

Vagy ha papucsban járok a parkettán és koppan az is lehallatszik?

A nénit még az is zavarja, ha késő este tusolunk, mert állítása szerint a víz hangját is hallja a csövekben (4 szintes tégla lakás).

Kisállatunk nincs,papa/mama/ 2 gyerek 10+ évesek.


Laktunk már több helyen is lakásban, de ilyen problémát még nem tapasztaltunk, arra kell gondolnunk, lehet a néninek a fejében van valami baj.


2022. júl. 10. 22:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
Vékonyak a falak. Nem apukám fejében van a gond. Ha rá is játszik az ember, írhat még ki különböző indokkal kérdéseket.
2022. júl. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
nem nyávogni jöttem, meg akarom érteni az ő problémáját, a fent felsorolt zajokra gondolok ami zavarhatja őt, és zaj forrását valamilyen szinten meg szeretném szüntetni, mert jobb a békesség.
2022. júl. 10. 22:23
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám még a beszéd is lehallatszik a felettem lévő lakásból :( Pedig ez egy 110 éves belvárosi ház, vastag téglafalakkal.
2022. júl. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 gagexbabexx ***** válasza:
100%
Igaz, már egy jó ideje nem panel házban lakom, de mikor ott éltem, akkor azt is lehetett hallani, ahogy a felső/alsó (már nemtudom melyik) szomszéd kiabált a gyerekével :D
2022. júl. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

A hangos beszéd, az ajtó csapkodás, a bútor tologatás hallatszik.

Kopog a papucsod? Magassarkú? Normàlis járás nem hallatszik.

2022. júl. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Felettünk nem lakik senki, de azért leírom, miket hallok. Állandóan hallom, hogy mikor nyikorog az alattunk lakó ajtaja, tudom, hogy merre jár a lakásban, és sejtem, hogy késő tavaszig valszeg poszt-covidja volt, és mindig éjfél körül feküdt le, és hogy a nappalim alatt alszik, mert úgy köhögött, mint a franc, és éjfélkor hagyta abba a köhögést. Azt is tudom, hogy mellettünk mikor hintázik a kislány, van egy hintája felszerelve valahová, és nyikorog, mint állat, de ma este 8-kor porszívóztak épp, biztoa valami kiborult. És azt is hallom, hogy kettővel alattunk mit kiabálnak a fürdőszobában... Most felújítanak szintén kettő szinttel alattunk, és mintha a fülemben csinálnák. Annyira vezetik a falak a zajt, hogy simán el tudom képzelni, hogy a néni titeket ennyire hangosan hall. A régi lakásunkban az alattunk lakót hallottuk, ahogy csattogott a kövön a cipőjében állandóan. Nem biztos, hogy a néni fejében van a baj.
2022. júl. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig hallom a fentieket, azt is ha elmegy pisilni és csobog....
2022. júl. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
78%
Mi az hogy a saját súlyától bezáródik a szekrényajtó? Szóval nem normálisan becsukod, hanem becsapódik. Ez nyilván hangos és hallatszik.
2022. júl. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Már szerencsére nem lakunk évek óta panelban, de amikor laktunk anno, simán hallottuk olyanokat hogy fölöttünk a szomszéd fingik a kádban, mos a mosógéppel, meg hasonlók...
2022. júl. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindent lehet hallani. Visszasírom azokat az időket, mikor egy ötvenes házaspár politikáról vitázott vacsora közben (minden szó kivehető volt), jelenleg egy család lakik felettem három gyerekkel, napközben a rohangálás úgy hallatszik, mintha egy elefánt dübörögne, pedig egy 10 kilós gyerekről van szó, a hisztikre felébredek, bármilyen fáradt is vagyok, múltkor fürödtem, hallottam egy tüsszentést, poénból felszóltam, normális hangerőn, hogy "egészségedre", és hallottam, hogy "köszönöm", na, ennyire lehet hallani mindent... mindent IS.
2022. júl. 11. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!