Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy lehet elleni kis faluban...

Hogy lehet elleni kis faluban ahol csak 20-30 ember lakik nem túl uncsi nem-e lehet ettől be fordulni?

Figyelt kérdés
2022. júl. 24. 20:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%

Nem mindegy hányan laknak ott?

Én egy kis városba lakok, de többnyire az utcák között még csak homok van. Szóval nagyon kevés autó jár arra és egy kis bolt vagy és ennyi.

Viszont senkivel nem ismerkedek ott amióta élek. Bemegyek a városba. Ott az iskola, a nagy boltok, a munkahely, minden. Hiába laknának 20-30 an a faluba, ha csak lakni lakok ott, de nem ott élek. Szóval számomra nem probléma, hisz alapból nem ismerkedem azokkal. ^^

2022. júl. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%
Kérdezd meg a birkáktól
2022. júl. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%

De, nagyon unalmas, és igen, iszonyatosan be lehet fordulni a nyomasztó, ingerszegény környezet miatt.

300 fős faluban nőttem fel, ha nem légi úton hagyom el Budapestet, akkor az első településnél rámjön valami megmagyarázhatatlan szorongás.

2022. júl. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Semmi köze ehhez az ellésnek!
2022. júl. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
Én szívesen költöznék olyan helyre, ahol akár több hónapig nem látok embert, ha csak én nem keresem őket. Gyerekkorom óta erre vágyom (41 éve). Akinek olyan a hobbija, hogy csinálgat valamit, kitalál dolgokat, nem csak pazarol és pusztít, az szereti, ha a gondolatait nem b-sszák félbe holmi formaságokkal, semmitérő csevegéssel. Régen suli, most munkahely miatt nem mehetek akárhová. Ha elég pénzem lenne, hogy életem végéig be tudnám osztani, akkor nem melóznék, vennék egy tanyát. Nem is termesztenék semmit, állatot is csak házi kedvencnek tartanék, de a nagy terület teret engedne a kreativitásomnak, és éjjel-nappal tolnám a fcebook posztokat onnan!
2022. júl. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Tom Benko ***** válasza:
95%
Engem leginkább az ingerszegénység őrjítene meg. Sehol egy kulturális tér, semmi érdekes, beszélgetni nincs kivel, nincs miről.
2022. júl. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
74%
Lenne idő rendesen megtanulni magyarul…
2022. júl. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%

En 180 fös faluban lakom. Ma màr a net ott van ahol bàrmit elérni, korlàtlan telefonàlàs stb.

Valaminy a megyeszékhely 20 perc autòval ha mindenhol betartom a sebességkorlàtozàst akkor is max fél òra.

Én mikor a megyeszékhelyen albiztam akkor sem beszéltem tœbb emberrel meg mentem több helyre a napom nagyrésze ugyanùgy munkàval tellett.

2022. júl. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
Elleni az állatok szoktak... :\
2022. júl. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%
Gondolj bele. Csak 10-15 embert kell meggyőznöd,és máris polgármester vagy. Unalmas lenne? Vagy csak egyet,és a falu bikája titulus automatikusan a tied. Ettől a pozíciótól pedig idegen a befordult állapot. Tied a pálya! Gólkirály is lehetsz,vagy amit szeretnél! De mindíg nézz a hátad mögé,főleg,ha új betelepülők érkeznek!
2022. júl. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!