Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mesélnétek a külföldi életről?

Felhasznalo0780 kérdése:

Mesélnétek a külföldi életről?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezen az oldalon már jópár ilyen kérdės van, mégis bátorkodom feltenni én is a magamét. Igazából olyan emberek tapasztalataira lennék kíváncsi, akik külföldön próbáltak szerencsét az élettel. Nagyon szívesen olvasnám a történeteket.


Én jelenleg jogot tanulok, és tudom, hogy hacsak nem egy EU-s gyakornoki program keretén belül először, aztán valamelyik EU-s intézménynél vagy hivatalnál elhelyezkedve mennék ki, más esélyem (szellemi munkásként) igazán nincs is.


Az az igazság, hogy nem igazán szeretnék ebben az országban maradni. Ugyanakkor nem is igazán látok reális esélyt a kijutásra, így legalább mások sikerének tudnék örülni. (Nem, nem uralkodott el rajtam a nihil ilyen relative fiatalon, de nézzetek hülyének -nagyon aggaszt a közelgő válság, meg az emberek mentalitása, úgy egyáltalán a leválthatatlan, autoriter kormány.)


Hálás köszönetem minden válaszolónak, további szép napot mindenkinek!



2022. júl. 29. 18:56
 1/7 Bferike ***** válasza:
72%

Volt a Tv2-n egy sorozat külhoni magyarokkal.

Szerintem keress rá youtubeon!

Abból tájékozódhatsz!

2022. júl. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, köszönöm!
2022. júl. 29. 20:12
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Van egy csomó blog, keress különböző logikus kulcsszavak alapján, fogsz találni sokat. Ezek mind hitelesek lesznek.


TV2 - ről ugyanezt már nem tudnám feltételezni....

2022. júl. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, nem akartam ellenkezni annyira. Én sem feltétlenül tartom jóindulatúnak a tv2-t. De hátha ez a műsor nem olyan, mint a Tények. Mindenesetre a blogos ötletet köszönöm.
2022. júl. 29. 22:31
 5/7 Bferike ***** válasza:
24%
Ez a műsorfolyam természetesen még akkor született, amikor M. L. a környéken sem volt a tévének.
2022. júl. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy a Magyarországon a magyar jogot és jogrendszert tanulod úgyhogy a magyar jogi diploma kb. semmit nem ér külföldön mivel ez nem olyan univerzális diszciplína, mint például a matematika vagy a fizika, hogy a törvényei akár más bolygón is teljesüljenek.
2022. júl. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bferike ***** válasza:
"Mit ér meg xy(ország)? A sorozat címe.
2022. júl. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!