Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » ELTE Erdős Pál vagy Damjanich...

ELTE Erdős Pál vagy Damjanich utcai kollégium?

Figyelt kérdés

Ha választanotok kellene, melyikbe mennétek szívesebben és miért?

Az Erdős Pálba nyertem felvételt, de zavar hogy az Astoriától elég messze van, de felszereltségben elviekben jó. A Damjanich utcait egyáltalán nem ismerem, csak azt tudom hogy közelebb lenne az egyetemhez. Ha tényleg csak a távolság szól mellette, akkor bepróbálkozok egy férőhely cserével. Vélemények?



2022. aug. 10. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor laktam ott egy rövid ideig, amikor át lett adva, nem rosszak a szobák, de annyira a világ vége, hogy én a helyedben megpróbálnék egy cserét, nekem Kelenföldről még egy óra volt az utazás. A DUK-ot csak képekről ismerem, nekem nem tetszik, de neked kell tudni, mik az igényeid. Az a baj, hogy amúgy tök jó lenne a Tétényi, tényleg jól felújították és nagy előny, hogy minden szobához van saját fürdő, de rengeteg idő elmegy Budát végigbuszozni. BTK-ról is betesznek oda? Azért az szemétség.
2022. aug. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És te a helyemben melyikbe mennél? BTK-s távolságot, felszereltséget, társaságot tekintve?
2022. aug. 11. 22:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem az első vagyok, de válaszolok: NUK-ot max. VUK-ra tudsz cserélni, esetleg KCSSK-ra (ha összejön pl. egy infóssal, akinek nem annyira számít a közelség, mint egy ÁJK-osnak vagy PPK-snak). Damiban főképp lányok laknak, és lakóegységek vannak (3 szoba benne 3 emberrel, 1 konyha egyben 1 nappalival, wc, fürdő külön, kis folyosó), közösségi élet max. lakóegységen belül van, de igaz, hogy könnyen lehet a BTK-ra bejutni. BTK közeliek még: ADK, VUK, NFK. Szerintem a csoportokba úgy írd ki, hogy bármire cseréled, kivéve Márton Áronosra, mert az is nagyon messze van a BTK-tól. Remélem tudtam segíteni.
2022. aug. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok.


Az a helyzet, hogy én a TTK-ra jártam, a többi karra eddig csak a szabválok miatt, és én azt az egy hetet kivéve a KCS-ban laktam, szóval csak elmondás és videók, képek alapján ismerem a pesti kollégiumokat. A NUK szobái (legalábbis 4 éve felújítás után) olyan minőségűek voltak, mint a KCS, nem volt rossz ott lakni, de a távolság sokat számított. A Dami, Ajtósi, VUK közel van a BTK-hoz, de a VUK-ba én semmiképp se mennék, a másik kettő még talán nem olyan rossz minőségre, viszont nagyon közel van. Illetve van ez az új Zágrábi a Pöttyös utcai megállóban, de arról semmit se tudok, de távra az se vészes. Szóval itt az a lényeg, hogy neked mi a fontos, hogy hamar beérj a városba, vagy az, hogy milyen a lakóhely. Én most fogok újra kezdeni, immár a BTK-n, de remélem, hogy nem tesznek ki oda a semmibe. Mivel benne van, én is gondolkodtam ezen, ha úgy alakulna, szerintem én mindenképp megpróbálnék átkerülni.

2022. aug. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!