Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek normálisan reagált...

Szerintetek normálisan reagáltam erre?

Figyelt kérdés
Volt ma egy kis összetűzésem a szomszéddal. Soha nem jöttünk ki jól egymással, de én nem veszekedtem egyikkel se. De ma kint ültem és addig szólogatott (így magában panaszkodott ránk, de szándékosan úgyhogy halljam). Aztán meguntam és odaszóltam és egy kemény 20 másodperces veszekedés lett. Nem nagy szám, de életemben talán először álltam ki magamért. Soha nem voltam képes rá és jól is esett. De a szívem úgy pumpált az izgalomtól hogy lekellett ülnöm és megnyugodnom. Nem voltam és vagyok mérges senkire, csak szószerint ilyen gyerekes izgulást váltott ki belőlem. Nem is bánom hogy gyorsan vége lett, mert nem hinném hogy folytatni bírtam volna mert szerintem levegőt se kaptam volna utánna. De ez normális? Nem gáz hogy ennyire félős vagyok? Ráadásul úgy hogy 20 éves fiú vagyok. Kicsit dedósnak érzem magam és azon gondolkozom hogy gyerekes voltam e. De még is olyan érzésem van hogy egy nagy lépést tettem az önbizalom javulása felé. De ez lehet nagy hülyeség. Most egyszerre érzem hogy tombol bennem a depresszió és az adrenalin ami szétszaggat.

2022. aug. 23. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Ebből semmit nem tudtunk meg. Mit mondott ő, és te mit válaszoltál? Mert a leírtak alapján egyáltalán nem tűnik normális reakciónak, hogy ordítani kezdesz valakivel, aki magában beszél, aztán kis híján agyvérzést kapsz a saját képzelt bátorságodtól.
2022. aug. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

Amit nem neked mondanak, azt nem kéne meghallanod. Ha mégis, akkor meg tégy úgy, mintha nem hallottad volna.

Hülyeséget csináltál. Bebeszélted magadnak, hogy direkt azért mondta olyan hangosan, hogy te is halld. Vagy inkább direkt hallgatóztál, hogy felhúzhasd magad azon, amin magában dohogott.

2022. aug. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Hát, ha 20 évesen még nem tudod magadra a férfi megnevezést kimondani, az kicsit fura. De az önbizalmat nem a szomszéd leüvöltése építi, hanem az önismereti munka pszichológussal pl.
2022. aug. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Mire? Ki se derul, hogy mi tortent..
2022. aug. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Igen sejtettem hogy nem nagyon volt ez normális részemről és ezért is írtam ki ide hogy ebben erősítsetek meg. Soha nem csináltam ilyet ezért úgymond jó érzés volt. De így már látom hogy amilyen jó volt akkora hülyeség is. Megpróbálom összeszedni magam és majd elnézést kérek tőlük a hét folyamán. Tényleg csak a megerősítésetek kellett és most már így egyértelműen látom azt hogy ez nem volt korrekt a részemről. Most már teljesen a bűntudatom és a szégyenérzetem is (ami nem baj). Nem értem mi üthetett belém. Egyébként nem hallgatóztam. Előbb voltam kint. Az pedig kizárt dolog hogy ne látott volna egy drótkerítésen át úgyhogy még összeis néztünk előtte. De ez nem változtat semmin. Tényleg szégyellem magam és mindenkinek köszönöm a választ!
2022. aug. 23. 17:41
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha látott téged, akkor nehogy bocsánatot kérj tőle, amikor direkt szidott téged, hogy halld, de ahhoz meg egy féreg, hogy megszólítson és úgy mondja a szemedbe a problémáját! Én a helyedben inkább levegőnek nézném innentől, ill. ha máskor is ezt csinálja, nagyokat nevetnék gúnyosan, hogy kicsit rontsak a nagy rosszindulatú örömén. Bár elsőként azt orvosolnám, hogy ne láthasson át a kerítésen.
2022. aug. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ez volt a konfliktus forrása. Az ő kerítésük de nagyon romos. És azért szidott engem mert az én kutyám minden baromfiját megöl ami átjön hozzánk. Erre válaszoltam hogy mi a f@szért nem csinálja meg akkor a kerítést. Ő meg azt mondta hogy mert az én kutyám ásta ki azért hogy átcsalja az ő állatait😅. Egyébként ha itthon vagyunk nem engedjük, de egy kutyából kiszedni a vadászösztönt elég nehéz. Én meg az ő hülyeségük miatt nem fogom se bezárni, se megkötni a kutyát. Egyébként mi nagyjából már megcsináltuk helyettük és javítgattuk és erre mondta ezt. Önmagában lehet igazam volt, de szerintem attól gyerekesen viselkedtem így utólag belegondolva most már. A mi kutyánk meg nem jár át mert nagytestű és nem fér át azon a lyukakon amin az ő csirkéji, kacsái stb. átjönnek.

Azt meg kikérem magamnak hogy a kutyánk tette volna tönkre. Amióta megszülettem ez a helyzet és 2 éve van kutyank. Meg a saját udvarunkon nem szedte szét a baromfiudvart, csak az ő kerítését😅?

2022. aug. 23. 18:04
 8/8 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, igazad volt! De azért gyakorolhatnád kicsit az önállóságot, mert az, hogy kisebb szívrohamot kapsz azután, hogy visszaszóltál valamit a szomszédnak, nem igazán sorolható a "normális" kategóriába.
2022. aug. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!